Dracula (1992)

Já si nemůžu pomoct. Režíroval to Coppola, tak jsem čekala pecku a spíš to bylo hodně béčkový. Ty masky? Ty dialogy? Děsivě směšný. A odkdy se z posvěcené vody kouří? 40%

Jurský svět (2015)

Chcete-li se zasmát, vřele doporučuju! :-) Není to sice záměrem, ale absurdita některých scén je nad hranice únosnosti, proto jsem se v kině smála až k pláči. Dinosauři byli trošku moc digitální, ale budiž. Iritovala mě jen hlavní hrdinka s příšerným účesem, která celý film proběhala v podpatcích. Kino jsem měla zrovna zadarmo a stráveného času u tohohle filmu ani moc nelituju, takže hodnotím kolem 50%.

Noční vlak do Lisabonu (2013)

Podle námětu jsem čekala, že to bude posmutnělý příběh opředený spoustou tajuplných nejasností. No, ani moc ne. Chtěla jsem víc! Zklámání = 40%

Muž z Acapulca (1973)

Je to klasika, je to klasika, je to klasika.. Jinak bych taky asi měla říct, že je to strašná volovina a horko těžko jsem to dokoukala. Chápu, je to parodie s obří nadsázkou. Jenže tenhle styl humoru mě zkrátka nebaví a nezachránil to ani Belmondo v nejlepších letech. Vtipné okamžiky tam pro mě byly asi dva.

Temné kouty (2015)

Detektivní thriller se skvělou Charlize bych označila spíš za průměrný kousek. Mělo to dobrý vývoj, ale chyběl tomu pořádnej drive. Místy byly hodně brutální scény..nemůžu si pomoct, ale vraždění zvířat je prostě ve filmu na efekt mnohem horší než vraždění lidí. Rozřešení vražd taky ušlo, přestože jsem to podobně čekala už od půlky filmu. Ovšem číst tu knihu bych asi nechtěla. 50%

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Celý film jsem si říkala "WTF???" Je to přehnané a ještě přehnanější, ale je pravda, že dvě hodiny utekly jako voda a ani jednou jsem se nenudila. Občas jsem se musela šokovaně odvrátit, ale jinak mě to přitahovalo jako magnet. 65%

Kód Enigmy (2014)

Cumberbatch byl v té roli absolutně perfektní! Geniální matematik se záseky ve stresových situacích, rezervovaný homosexuál a zarputile neosobní samotář. Všechno jsem mu to žrala a děsně mě to bavilo. Film mě překvapil, takže dávám nad očekávání 85%.

Králova zahradnice (2014)

Asi je to pěkný příběh..jenže je to rozvláčné a nedynamické. Občas jsem se nudila a usínala. 45%

Nuda v Brně (2003)

Jedna hláška za druhou. A Budař tady má neskutečnou roli! Srovnejte si to s Czech made man a padnete na zadek, co všechno dokáže tenhle člověk zahrát.. :-)