Marťan (2015)

Velice povedenej počin. Rozhodně je to silnej film a má to parádní spád. Když se člověk bojí, že by to mohlo polevit, přijde něco novýho, co to zase jen a jen zrychlí. Parádní atmosféra, parádní efekty, parádní příběh. Rozhodně to stojí za zhlédnutí. Za mě 4*(možná přidám) a URČITĚ DOPORUČUJU

Predátor 2 (1990)

Tohle pokračování je fajn, ale je to hodně po jedničkou. Je to takový nemastný, neslaný, ale celkově to je dobrý. Za mě 3* a DOPORUČUJU

Predátor (1987)

Tenhle film jsem jako malej sledoval pořád a pořád a pořád. Je to prostě bomba a ani po letech to neztrácí nic ze svojí peckovosti. Za mě rozhodně 5* a NEKOMPROMISNĚ DOPORUČUJU

Predátoři (2010)

No, paráda. Opravdu to je film, co má grády, má rychlost, má akce až na půdu a parádně to navrací atmosféru z predátora. Neni tam nic nepatřičnýho a celkově to je bomba. Za mě zasloužený 4* a ROZHODNĚ DOPORUČUJU

Houdini (2014) (TV film)

Zajímavej počin. Podání Adriena je parádní, vyprávění sice přeskakuje, ale celkově to působí hodně příjemně a ne nudně. Zkouknul jsem to jedním dechem a nenudil jsem se vůbec. Za mě 4* a ROZHODNĚ DOPORUČUJU

Pixely (2015)

Zajímavej film, kterej mohl dopadnout líp. Je to plný klišé, ohraných frází a občas přemrštěných filmových banalit. Ale jako celek to na rodinnej film, neni špatný. Neurazí to, ale ani nijak extra neuchvátí. Za mě 3* a DOPORUČUJU

Nesmrtelný (2015)

Mazec. Skvělej nápad, kterej se drží celej film a jen podporuje akci a sílu celýho příběhu. V dnešní době, kdy klišé teče z každýho druhýho filmu a ohraný kraviny se jen jinak "barevně" mění všude, je tohle něco vyjímečnýho. Rozhodně něco, co mě chytlo takovým způsobem, že jsem si to musel pustit hnedka znova. Za mě velice zasloužený 4* a ROZHONĚ DOPORUČUJU

Země zítřka (2015)

Pokud budete očekávat cokoliv podobnýho X-Manovi, Avengers, Marťanovi, Gravitaci apod., tak si to ani nepouštějte. Je to skvělej RODINNEJ film, kterej je jen parádně doplněnej skvělýma efektama. Jako rodinnej film to je opravdu parádní a nadchne to. Od začátku do konce to má šmrnc a rychlost. Rozhodně jsem se nenudil. Za mě zasloužený 4* a ROZHODNĚ DOPORUČUJU

Zánik (2015)

Tak teď jsem zmatenej. Začalo to jako apokalyptickej film, přeneslo se to na zombie film, potom na post apo život a nakonec to došlo k mutantům. Nebyla vysvětlená změna počasí, mutace "zombie" a ani stav světa. To hodně snižuje pocit z filmu, což mě mrzí. Celkově to působí, jako béčkovej rádoby horor, splácanej ze Silent Hillu, zombie bubákovin a kdoví čeho. Mělo to potenciál, ale když tenhle počin utopí člověka ve 2 hodinách snahy o nahnání strachu, což se nedaří, tak to na víc, jak 3* nemá. Takže za mě 3* a DOPORUČUJU

Everest (2015)

Těšil jsem se na silnej film a viděl jsem jen........film. Je mi jasný, že autetičnost neni akce, brutus efekty a kdesi cosi a pokud se Kormákur snažil natočit co nejreálnější počin, tak si našlápnul dobře. Ale přece jenom i tomu reálu TO NĚCO chybí a to je to, co film dost znezáživní. Jinak prostředí, záběry, a příběh jsou parádní. Takže za mě 3* a DOPORUČUJU