Hannah Montana (2009)

Americká sračička určená přesně pro Amíky.. všechno jste viděli už v jinym filmu, klišé, klišé, uřvaný Amíci, láska typu "nasralas mě cca v půlce filmu, ale stejně tě na konci vohnu" atd atd...no prostě jednoduchej film pro jednoduchej národ

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Nepřekonatelný film, u kterého se člověk cítí tak smutný a tak šťastný zároveň. Životní role Tima Robbinse a Morgana Freemana...a vlastně, zbytek už tu byl dávno napsán přede mnou :)

Aréna (2011) odpad!

Nejhorší je, že týhle sračce se ani nedá smát z recese, jako je tomu třeba u žraločího tornáda, kdy se po pár pivech řehtáte úplně všemu. Jenomže žraločí tornádo a podobný "cooltovní" perly se s tím záměrem už točí, tzn. že to bude sračka a na nic jiného si to nehraje. Tohle si ale hraje na seriózní film! Samueli, k čemu ses to upsal?!

Útěk z vězení (2005) (seriál)

1. série je jeden z nejlepších seriálových zážitků vůbec. Bohužel, co ho hází do průměru, jsou série následující :/

Dobrý Will Hunting (1997)

Film, který se zaryje pod kůži. Až je k nevíře, že scénář (oceněný Oscarem) sepsali defacto lidi v mém věku. Robin Williams v jedné ze svých nejlepších rolí (ne-li nejlepší). A k tomu neuvěřitelný soundtrack Elliotta Smithe...tak nehorázně krásný písničky člověk jen tak nenajde :3

Schindlerův seznam (1993)

Kdysi film za 5, ale postupem času se mi to zdá jako čím dál víc roztahanější klišé alá "Němci ti zlí, zbytek ten dobrej"...ještě k tomu do více než tří hodin. Schindler byl zapálenej straník NSDAP a jedinej důvod, proč zaměstnával tolik Židů, byl byznis....jinými slovy otročiny.....Jo a ten seznam údajnej, hledalo už několik kapacit, a hle, nenašli ho....

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Jak lze z minimálního prostoru vytěžit maximální zážitek....nutno vidět s původním českým dabingem z roku 1961

Hon (2012)

Film skvěle pracuje s divakem, nemá téměř hluchá mista, ale hvezda dolu za konec. Lucas si zaslouzil lepsi zakonceni.

Metanol (2018) (TV film)

Po všech těch sračkoidnich projektech konečně TV tvorba na úrovni...celkem z toho všeho mrazí, jak jeden "genialni nápad" mohl mít na svědomí skoro 200 tisíc obětí. Sherlockovská hudba podkresluje ponurou atmosféru dokonale.