Saw X (2023)

Návrat ke kořenům... Poslední díly byly spíše odvarem... Toto, byť to není původní saw, se tomu ale velmi blíží. Možná už tomu chybí jen J. W. režie?...

Ono (2022) odpad!

Nemam slov 🤣

Jaula (2022)

60%

Jeepers Creepers: Reborn (2022)

Špatně napsané, klišovité, nudné,.. odvážil bych se říci, že dost amatérské... škoda,.. tento "záporák" by si zasloužil kvalitnější remake :-/

Darc (2018)

chtěl jsem béčko s gorem, dostal jsem béčko s gorem... až na pár věcí co šlo dotáhnout maličko dál to je slušná podívaná... 75%

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Takze, smisene pocity... prislo mi to spise jako drama, nez jako akcni scifi. Coz by se dalo uplne v klidu odpustit, kdyby to v popisu filmu bylo vylozene uvedene. Nerikam, ze jsem necekal zadne drama, ale necekal jsem, ze o tolik presahne ve filmu akci. Neni to uplne nejhorsi vec, co jsem videl, ale ma to asi vic nedostatku, nez dostatku. Batfleck mi fakt do role nesedi,.. mozna mu jde Bruce Wayne, ale ne Batman. Nepusobi na me tak temne, jak by mel. A nesedi mi ty casove linky... Lex Luthor ma byt starsi, nez batman, popripade cca ve stejnem veku plus minus, pokud teda vim. Ale tady je vylozene mladej kluk oproti batmanovi. Dal nektere CGI mi fakt nesedi, jsou tam spatne, zaroven ale i dobre scenky s efekty. Co me ale nejvice stve je to, ze se cely film odehrava ve tme. Samotny zakomponovani do tmy by mi nevadilo, ale tady je to fakt tmavy a kolikrat se jde hodne blbe soustredit na to, co se vlastne deje. Posledni veci, ktera me vylozene stvala je chovani nekterych postav. Viz velmi rychle otoceni batmana na supermanovu stranu, nebo vestecke schopnosti Lois u konce filmu. Za me 45%.

Chuckyho kult (2017)

Pro začátek, toto není REMAKE !!! Popis vůbec nesouvisí s filmem !!! Popis nalezený na horrory.cz: Nica Pierce (Fiona Dourif - Chuckyho kletba [2013]) strávila čtyři roky v psychiatrických zařízeních poté, co její rodinní příslušníci byli zavraždění. Její psychiatr ji jako psychoterapeutický nástroj dá panenku "Dobrý chlapec" a brzy poté se v okolí nemocnice objeví nová řada násilných vražd. Z čeho Nica podezřívá panenku........................................................ a k mému hodnocení,...toto je asi nejhorší počin za poslední "pokusy". Špatně zahrané, v psychohauzu k videní pouze 5 magorů, na filmu prostě nic nefunguje... ! SPOILER ALERT ! - ani camea Andyho a Kyle mě prostě nijak nezaujala. Mít možnost tento počin vynechat by bylo jen potěchou. Jedna star za gore (nápady), druha za Brada Dourifa, který propůjčuje Chuckymu hlas, protože bez něj by to bylo už vážně o ničem.

Ochránci (2017)

Takže , kde jen začít?... do filmu jsem šel s tím, že se jedná o béčko (ano, ba možná i C). Do filmu jsem šel s tím, že je to kopírka Hollywoodu (ano, je). Do filmu jsem šel s tím, že herecké výkony budou průser (ano, jsou). Do filmu jsem šel s tím, že nebudu přemýšlet, ale vyloženě vypnu mozek u vizuální a nikoli intelektuální podívané (ano, tak to je... byť se jedna o efekty, které pro mě byly dostačující, nebo o holky, které nejsou k zahození).... suma sumárum = film je béčko, které si ale dle mého nezasluhuje 36%. Řekl bych, že většina lidí si to pustila s tím , že to jsou ruští Avengers a posléze byly zklamání. Já osobně to bral jako ruský pokus o superhero movie, kterému stopáž akorát stačí, aby nezačal doslovně nudit. Za mě 50%.

Logan: Wolverine (2017)

Akce: minimum... drama: maximum! Kdo očekává klasický akční x-meňák, ten bude na omylu. Tohle je přesně a správně depresivní zakončení Jamesovi cesty. Kdyby to šlo, dám i o hvězdu navíc :) Jediné mínus na filmu je absence post-credit scénky... marně jsme s přítelkyní seděli, čekaly, ale kde nic, tu nic.