Oblast 51 (2015)

Ja vlastně ani nevím, co k tomu napsat... prostě 2 star. Film je drobet horší průměr, který jsem viděl, ale rozhodně si ho za nudného zimního večera znovu nepustím.

Želvy Ninja (2014)

Pardon, ale co tohle proboha je ?!?! :-O Tenhle film absolutně likviduje to, proč jsem jako malej TMNT miloval. Proč proboha drtivá většina dnešních remaků úplně přeskupuje děj ? (Zrod postav, jejich záměr,...) Jeden z mála fimů, které jsem vážně nedokoukal,... 99% toho co zapnu/vidím v kině, dokoukám už jen proto, že jsem to rokoukal, ale tenhle snímek je výjimkou. Trhač tady vypadá jako robokop s prvky predátořího brnění s rukama přebranýma od Alexe Mencera ze hry Prototype... První hvězdu dávám jen za M. Fox,... Druhou za krásnou práci grafiků na želvách a Třískovi (Ovšem pouze z grafického hlediska a zpracování - výsledné vyobrazení všech "nařachaných" želv mi vážne nesedlo).

Pár nenormálních aktivit 2 (2014)

Hiž dlouho jsem nepsal komentáře, protože u většiny filmů už mi to i připadalo zbytečné (nezavadil jsem o dobrý film), ale tohle je mazec ! Marlon jede na plny obrátky a u filmu jem si vážně "trhal hubu" ! :) Doporučuji zkouknout originální filmy, které snímek paroduje (Paranormal Activity 4, Sinister, The Possession, Insidious, The Conjuring)

Kameňák 4 (2013) odpad!

Většinou dávám filmům minimálně jednu *... snažím se najít alespoň něco, za co by si ji zasloužil. Bohužel, zde je to snaha jen a jen marná. Film nezachraňují ani grotesky, ani herecké obsazení.

Dredd (2012)

Milé překvapení ... Dokonce bych se odvážil říci, že se to vyrovná púůvodnímu snímku se S. Stalonem :)

Méďa (2012)

Málo filmů si ode mě zaslouží 5* ... ale taky jednou za rok vážně prskam smíchy popkorn na lidi v kině přede mnou :D Některé scény a hlášky vás vážně rozbijou :) DOPORUČUJU !

Zkouška (2009)

Ukázkový případ jak místnost se skupinkou lidí a vymezenou časovou hranicí mění neškodné obyčejné lidi v magory. Mám tenhle případ thrilleru rád a tenhle snímek mě ai nezklamal, ale ani nijak zvlásť neuchvátil ... 50% :)

Iron Doors - Entkommen oder sterben! (2010) odpad!

Počkat, počkat, počkat, ... jako vážně ? Tohle někdo myslel vážně ? :D Nevím jestli mám se mám smát nebo brečet nad ztracenýma 80 minutama svého života. Každopádně mě teď omluvte, jdu si najmout právníka a zažalovat tvůrce za psychickou újmu po shlédnutí jejich filmu :D

Resident Evil: Odveta (2012)

Prostě nehorázně odfláknutej díl... 2 hvezdy jen za to, že žeru paní Jovovich...

Vrána (1994)

Zasloužilých 5* !!!! Kdo neviděl, je hříšník a přijde do pekla ! :D ................. Pokořen stál ďábel, pro její krásu cítil se hrozně a spatřoval cnost v jejím zjevu. Jak krásná..