Stan Helsing (2009)

Děj nic moc, výkony nic moc, vtipy nic moc, kostými nic moc. I prez to všechno je to koukatelné a na zabití nudného večera to stačí :)

Zvíře (2001)

Ja mam prostě Schneidera rád :) Je to správný hovado. Tahle komedie stojí za to :) 60%

Krvavý potok (2009) odpad!

Nemůžu komentovat, protože mi to nedalo a musel jsem to vypnout. Kam dal Joel Schumacher hlavu když tohle režíroval ??? 0%

Mrtvý sníh (2009)

Nechápu proč to má tak špatné hodnocení. Asi proto, že jste lidi čekali, že půjde o horror. Nedivím se pak hořkému zklamaní. Film jsem si pustil s tím, že půjde o komedii kde budou zombie, usekaný končetiny a kotle krve. Proto mě snímek zřejmě i pobavil :) 50 %

Wanted (2008)

Milionkrát omýlané téma : "LOOSER SE STANE COOL TÝPKEM CO ZVLÁDNE VŠECHNO NA CO POMYSLÍ" ! Ale i tak se dá na film v klidu podívat a u použitých efektů se možná ani nebudete moc nudit :) 35%

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Jak mě X-Mani nikdy nebrali, tak Wolwerine a jeho počátky mě doslova uchvátili. Jackman a jeho výkon je perfektní. Děj místy pokulhává, ale následné akce ho opět postaví na nohy ! 4*

V moci ďábla (2005)

Doporučuji ! Vřele ! Zpracování filmu mě dosti udivilo. Čekal jsem něco na styl The Exorcist, ale po shlédnutí filmu jsem si dohledal informace o Anneliese Michel, poslechl si nahrávky ze skutečného exorcismu a uznávám že film si 4 * právem zasouží ! Jinak autentický záznam podle kterého je film (údajně) natočen : http://www.youtube.com/watch?v=x4n9vK0_mdk

Americká kletba (2005)

To je taková hovadina, že ani nevím co k tomu napsat :D Film se snaží děsit tvrzením o skutečné události. Asi jen díky němu jsem tam dal tu jednu *

Noc s nabroušenou břitvou (2003)

Moc mi nedochází některé spojitosti a místy mi vadí okaté logické chyby ve filmu. Koukat se na to dá, ale spíš u toho kroutíte hlavou a u konce se smíchem budete zamýšlet, jak je tento děj vlastně možný.

Hranice smrti (2007)

Předvídatelné, místy suché,... ale jako oddechová prasečina na nudnej večer se to dá :)