Bastardi (2010) odpad!

Absolutní blbost. Víc k tomu nemám co řict a ani se k tomu nechci vyjadřovat .Jasný odpad a hlavně kvůli toho že se tam objevil Rytmus! 0%

Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Další film s Jimem Carreym. Už to sice nejsou tak srandovní filmy jako Ace Ventura 2, ale i tak byli tučnáci dobří. Film mně nenadchl ani nesklamal. 65%

Green Lantern (2011)

Tentokrát comics od DC. Přiznám se že před tímhle filmem jsem Green Lanterna neznal. Podíval jsem se na film a myslím že byl dobrý. Ani super jako napřiklad Thor ,ale ani špatný jako například Fantom.Ryan Reynolds jako vždy v pohodě, i triky byli pěkné. Takže 85%

Železný Schwarzenegger (1977)

Velmi Velmi Velmi dobrý dokument. Já sám posiluju takže to beru jako inspiraci. Arnold naprosto super tělo ale I Lou Ferrigno byl super. Podle mne byl Ferrigno jen o trošičku horší nebo stejně dobrý jak Arnold. Dokument super. Takže 87%

X-Men: První třída (2011)

Nejlepší X-menovský film. Fassbender super i zbytek filmu. Hlavně příběh a spracování bylo super.Vaughn opravdu ví co dělá a jen tak dál. A zase tak skvělá práce Marvelu. 95%

Pařba v Bangkoku (2011)

Super sranda . Byl jsem na něj v kině se svou přítelkyní a doteď si pamatuju jak týpek vedle nás umíral smíchy a já taky . Podle mně lepší než jednička.Bradley Cooper, Ed Helms a Zach Galifianakis jsou blázní . A tohle thajské ´´ožrání´´ se povedlo na jedničku. 96%

Captain America: První Avenger (2011)

Další skvělá práce Marvelu. Film byl naprosto super. Byl jsem na něm se svou holkou v kině a film se nám moc líbil. Hodně jsem se na ten film těšil a byl lepší než jsem čekal. Chris Evans super a stylizace filmu taky. Captain America jako osobnost výborný a dobře zahraný. Příběh filmu a propracovanost taky výborná. Jasných 98%

Thor (2011)

Úžasné. Jeden z nejlepších filmů vůbec.Užasná comicsová adaptace. Chris Hemsworth jako Thor byl úžasný. Skvěle vybraný herec. Marvel odvádí skutečně prvotřídní práci. Od filmu jsem čekal hodně. A překonal mé očekávání. Příběh filmu super, efetky,huba,prostě vše. Nezaslouží nic míň než 97%.

Vřískot 4 (2011)

Přiznám se že to je první Scream který jsem viděl. A byl to slušný horror. Dokonce filmu jsem koumal nad tím kdo je vrah. Vyvinulo se to slušně. Mám rád filmy kde nevíte jak to dopadne. A dopadlo to slušně . Takže 85%

Válka Bohů (2011)

Immortals se docela povedli. Podíval jsem se na ně kvůli budoucího Supermana Henryho Cavilla. Taky je to starověké fantasy takže proč se nepodívat. Příběh ujde a efekty taky. Jen tomu něco chybělo. Jinak super souboje. Nakonec z toho vzešlo dobrých 80%