Síť (1995)

Nudné, nelogické, trapné. Sandra Bullock je opět příšerná. Lidé, kteří něco vědí o fungování počítačů a počítačových sítí, se buď budou smát nebo budou trpět (můj případ).

Ďábelská hra (1999)

Škoda, že autorům postupně došel humor a nahradili ho teenagerským pokusem o drama. Být celý film ve stylu úvodní půlhodiny, dal bych čtyři body.

Halloween: Zmrtvýchvstání (2002)

Vysvětlení Michealova návratu je naprosto stupidní a perfektní ukončení H20 postaví na hlavu. Postavy jsou povětšinou tak nesympatické, že nejen že se nebojíte o jejich osud, ale naopak fandíte Myersovi, aby je co nejrychleji odrovnal. Zabíjení už navíc postrádá jakýkoliv smysl, vrah už nemá motiv a je degradován na stroj likvidující vše, co potká. Jamie Lee Curtis je uváděna jako hlavní hvězda filmu, ačkoliv se v něm objeví jen na pět minut ze začátku. Přesto je tato část daleko nejlepší z celého filmu. Rick Rosenthal svým návratem k sérii Halloween dost zklamal.

A.I. Umělá inteligence (2001)

Nebýt poslední půlhodiny, dal bych pět bodů. Osment byl úžasný, Jude Law by mohl být zajímavější, kdyby dostal víc prostoru. Hvězdou večera byla smutná postavička stárnoucího medvídka Teddyho. Po obrazové stránce je film úchvatný, zatopený Manhattan i kovově-neonové ztvárnění města budoucnosti nemá nejmenší chybu. Bohužel závěr vypadal jak vystřižený z jiného filmu, je dost přitažený za vlasy a zkazil mi celkový dojem.

Tele Tele (2000) (pořad)

Pointu většiny (prý) vtipných scének odhadnu dávno předem, protože se stále a dokola točí kolem dvojsmyslů. Na jeden povedený vtip připadne dvacet ubohostí. Žilková je mnohokrát neuvěřitelně trapná, nikdy jsem nepochopil, co má být humorného třeba na její předpovědi počasí. K původně jednobodovému hodnocení přidávám ještě jeden bod za závěrečné nepovedené záběry, které jsou často vtipnější než celý zbytek pořadu. A srovnávat Tele Tele s Monty Pythonem, to snad nemůžete myslet vážně!

Šakal (1997)

Willis je skvělý, ale to je asi tak všechno. Impotentní scénáristé než aby promýšleli zápletku, raději dali kladnému hrdinovi do vínku schopnost věštění, díky které dokáže bez jakýchkoliv informací předvídat, co Šakal dělá a kde je. Gere se navíc do role převychovaného teroristy vůbec nehodí, ke konci jsem už fandil Willisovi. Celkově byl pro mě film velkým zklamání .Raději se znovu podívejte na Den pro šakala.

KOndoMEDIE (2001)

Nuda. Francis Veber umí točit mnohem mnohem lepší filmy.

Coroner (1999)

Nápad není zas tak špatný a představitelé hlavních rolí se celkem snaží (byť jim to občas nevychází). Bohužel film táhne ke dnu jednak dost děravý scénář, ale především několik herců a hereček ve vedlejších rolích, oproti kterým i Pamela Anderson vypadá jako kvalitní herečka.