Ostrov (2005)

60 % Typický Bay - člověk ani neví co to tam všechno lítá a bouchá, ale když na to nemyslí, tak se celkem dobře baví.

Slzy slunce (2003)

Zajímavý film, který jsem snad v kinech ani nepostřehl. Válka v ryzí podobě.

Madagaskar (2005)

65% mírně nadprůměrný animák.

Taxi 3 (2003)

Stupida na druhou, ikdyž jsem měl při shlednutí této "komedie" v sobe asi 2 promile, tak jsem zíral, co někdo dokáže natočit. Nebýt zajímavích honiček a pár dobrých vtipů, tak je tu jasný aspirant na filmový odpadkový koš.

Invaze (2005) (seriál)

Po slibném začátku, se seriál utápí v nakousávání a následném vyplivnutí. Abych vysvětlil: nejprve se něco nakousne a když je člověk napjatý jak se to vyvine, tak vše, co se v celém díle dělo, najednou vyšumí do ztracena. A taky mi trochu připadá, jako by ze šerifa v půlce řady udělali klaďase, ikdyž ho ze začátku plánovali jako hlavního záporňáka. Kdyby první řada měla 10 dílů a natočila by se druhá, která by začala seriál víc rozvíjet v akčnějším, případně thrillerovějším duchu, byl to 5* seriál.

Tucet špinavců: Druhá mise (1985) (TV film)

Kdyby alespoň tak okatě nevykrádali hlášky z 1. dílu. hrůza 20% P.S. Občas jsem se docela zasmál. Nejlepší je scéna, kdy až těsně před přistáním na německém letišti zjistí, že černoch převlečený za německého vojáka by mohl budit podezření :))

Nákaza (1997) (TV film)

Vzhledem k tematu a v porovnání s ostatními filmy podobné produkce nadprůměr. Potěší netypické síření nemoci pomoci infikovaného kokainu :). (to by mě opravdu nenapdlo) Kdyby se podobným stylem točili jiné katastroficko-epidemiologické filmy (hlavně ty s vyšším rozpočtem), hned by to tenhle žánr pozvedlo. 70% (hodnocení ovlivněno nízkou úrovní jiných podobných filmů)

Rudá planeta (2000)

Existují filmy jejichž stupidita je vynáší vzhůru aniž by to sami tvůrci plánovali. Toto je jeden z nich...