Futurama (1999) (seriál)

Matt Groening překonal nepřekonatelné - tj. Simpsonovi. Super, super vize budoucnosti! Jen doufám, že moje děti nebudou muset dělat poslíčky. A jestli jo, then...bite my shiny mettal ass

Kobra 11 (1996) (seriál)

rozhodně dobrá večerní odpočinková zábava, ale přeci jenom sledovat 100 dílů pořád to samé (výbuchy, letící auta, výbuchy, letící auta, střelba, letící auta...) to se snad nedá vydržet. nicméně jeden z nej Deutchland serialů

Zlatovláska (1973) (TV film)

Já vím že Petr Štěpánek není Vašek Neckář a Jorga Kotrbová není Helenka Vondráčková, ale to přece neznamená, že by ty písnicky, které zpívají, byly špatné. Mě se líbí. Pohádka je trošku jendoduší a i výprava není taková jako u jiných pohádkových skvostů (ale co byste chtěli od televizní produkce 70tých let), ale stejně je to krásná a jedna z těch nejlepších pohádek co u nás vznikly. Takže jasných 80% (hodnocení je také asi trochu ovlivněno tím, že tuhle pohádku jsem viděl jako jednu z prvních, když mi byli tak 3 roky... takže už jen když slyším...Zlatovláásko...krááásko...kdo ví ...co bude dál....

Náves (2006) (seriál)

viděl jsem asi 3 díly a Hráč byl vynikající, zbytek byl seriálový průměr. možná by stálo za to, natočit nějaký film na podobné téma, ale to by se musel najít někdo, kdo by na to měl odvahu.

Star Trek: Hluboký vesmír devět (1993) (seriál)

Tento seriál jsem sledoval ještě téměř v dětském věku a v té době to byla celkem služná zábava, ale už tenkrát jsem objevil ten nedostatek stanice. Vždyť ono to stojí na místě a to pak po čase začne být nuda. A taky že byla - 55%. P.S. Moc se mi líbila ta hudba u úvodní znělky, které je velmi kvalitní, podobně jako u všech nových trek seriálů.

Star Trek (1966) (seriál)

špatné špatné špatné....nesahá ani po kotníky všem novým sériím v čele s novou generací - 20%

Purpurové řeky (2000)

Vynikající atmosféra, které je však ve filmu jen občas. Celkově mi to připadá, jako by se z původní verze (jestli nějaká byla, ale asi ne :) vystříhala třetina scén (prostě tam něco chybí) a naproti tomu se tam jedna scéna přidala, snad aby to vypadala víc akčně (myslím poslední scénu,souboj, a-la specialista).

Tah jezdcem (1992)

zajímavý film, který si hraje na složitou, inteligentní podívanou, avšak trpí značnou předvídatelností a trochu kostrbatým scénářem.