Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál)

Toto dílo jsem nikdy nevydržel sledovat déle než 2 minuty. Ale ženským se to líbí, tak abych je nenaštval dávám 15% :)

Na samotě u lesa (1976)

80% Jak jsem zjistil, nikdy jsem tento skvost neviděl od začátku až do konce, což se nyní změnilo a teprve teď musím ocenit kvalitu této sondy do lidských charakterů, kde každý všemu rozumí, kdo nic neumí a nedělá se má nejlíp a dobrota je akorát k smíchu. Nu co myslíte, co se od těch dob změnilo v tom našem státečku a v hlavách lidí? ... A stejně, "Je tu krásně..." Chtěl bych vyzdvihnou výkon Zdenka Svěráka, který si roli tatínka vševěda doslava užíval až jsem se chvíli bál, jestli takový opravdu není :D

Constantine (2005)

průměr. nic víc nic míň

Pat a Mat - Klavír (1984) (epizoda)

kdo zná Pata a Mata ví jak to asi dopadne a taky, že se přitom nachlámeme smíchy jako vždy. Jen si tak někdy říkám, že jsou asi mezi námi lidi co na tenhle seriál (večerníček - ikdyž jen pro děti to děláno určitě není) v mládí moc nesledovali a ...

Shrek (2001)

95% - jeden z nejlepších, ne-li nejlepší animated film, co jsem kdy z americké produkce viděl. Už dnes je Shrek prostě klasika a musí se vidět. Skvělé parodie na pohádky i na americké filmy, která si po celou dobu filmu drží nadhled a nezklouzává k žádným prasárničkám, pitomostem a jiným nesmyslnostem, které mají americké produkce tak rádi. Prostě a jednodušše I am a believer... A Eddie je zde vynikající ikdyž vypadá jako osel (:

Červený trpaslík (1988) (seriál)

100% - jinak dát nemůžu. Nenašel jsem a asi nikdy nenajdu nic lepšího, co se kdy objevilo na televizní obrazovce. Vynikající britský humor, který se prostě musí slyšet (navíc vynikající český dabing - zdá se mi i lepší než originál). Prostě BOMBA a je mi jedno jestli někdo říká, že je to kultovní nebo ne, tohle je prostě VYnikající a kdo neviděl a moc přišel !! P.S. nemusí se líbit všem - pokud nemáte rádi britský humor, tak si odečtěte tak 30% P.S.S. kdybyste někdo našli něco lepšího tak mi napište na mail, ale tomu neveřim, že někdo něco najde :-) Dodatek: VII. serie, kde nevystupuje Rimmer je silně podprůměrná a proto ji do svého hodnocení nezahrnuji. Kdybych ji hodnotil samostatně, tak i přes půvaby Chloe Annett by dostala 60%.

Gladiátor (2000)

Že historické filmy uměl Hollywood jen v letech 50tých. Omyl, umí je i teď a to co dokázali Ridley a Russell vytvořit je klenot plný vášně, emocí a akce, který chytne a nepustí. 90%

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Tvůrci bohužel překročili tu pomyslnou hranici, kdy skončit a natočil 3 naprosto strašné série, které srážejí celkové hodnocení do průměru. Jinak by to bylo na jasné 4*, jelikož se dlouho dobu jednalo o, v rámci žánru akční pobíhačky, jednoznačný nadprůměr. 65%

Přátelé (1994) (seriál)

Vtipná zábava, zvláště v prvních sériích. Jeden ze seriálů, které si můžete v klidu pustit, když zrovna nevíte na co koukat a chcete si vylepšit náladu. 75%