Lost in Russia (2020)

Velmi fajn mix komedie a dramy, ktorej trochu podraza nohy prepalena stopaz. Cela linka s medvedom je tam viac menej zbytocne.

Creed II (2018)

Natocene je to svizne s par super napadmi, ale neuveritelne tomu podraza nohy hlupy scenar. A to uplne ignorovanie Rockyho tiez moc nedava zmysel. Poctive remeslo, ale nic viac.

Hell Dogs (2022)

Zo začiatku sa v tom človek trochu stráca, je tam príliš veľa postáv, veľa načrtnutých liniek, ale keď si to sadne, začne parádna jazda. Byť tam poriadna finálna bitka, na ktorú tak nejak čakáte celý film a ona nakoniec nepríde, pridal by som o hviezdičku viac.

Matrix Resurrections (2021)

S tazkym srdcom, ale za ten audio-vizual ala Hallmark si to viac nezasluzi. Bojove sceny ciste peklo. Prznenie znacky v priamom prenose.

Baggio: Božský copánek (2021)

Bol by to fajn TV zivotopisny film, ale filmu akoby chybalo tak 30 min. Dej skace dopredu a clovek ani nevie kolko rokov ubehlo a preco sa deje to co sa deje a tak som sa miestami stracal a musel som si pomoct ujom Googlom.

Mortal Kombat (2021)

Ako prva cast serialu by to bolo fajn... inak viac menej sklamanie, skor fan service ako poriadny film.

Venom (2018)

Film, ktorý zabili strihači/štúdio s najväčším casting failom za posledné roky. Je tu niekto , kto Hardymu veril toho novinára v prvej polovici? Ale na druhú stranu je to tak krátke a tupé, že to nemá kedy nudiť. Za plus považujem dialógy Hardyho s Venomom a tam to asi aj končí :D Tomu filmu môže výrazne pomôcť režisérsky zostrih s R-kovým ratingom na Blu-ray.