Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Abych tenhle seriál až příliš nezatracoval, najdou se tam zajímavé vtipné momenty, jinak mne tento filmařský vzorek nijak nezaujal, třebaže jsem viděl jen několik dilů. Možná je to tím, že nemám rád imbecily, které dokáží člověka lehce přivést do zoufalé situace.

Báječná léta (1988) (seriál)

Vyprávění o teenagerech bylo svým způsobem zajímavě nudné. Nejvíc mne však z celého seriálu zaujala vyprávějící hlavní postava dospělého vypravěče, který vzpomíná na začátky na střední škole na sklonku šedesátých a sedmdesátých let, přesně vím, že ho daboval Miroslav Donutil. Jinak je seriál klasický průměr, ačkoliv jsem byl v té době na něj ulítlej.

Ostrov pokladů (1987) (seriál)

Tenhle, myslím (asi čtyřdílný sci-fi seriál pro děti a mládež) jsem ještě viděl ve slovenském znění a nijak mne nenadchl, asi proto že to byl seriál pro děti. Jedno se dá ale uznat. Vesmírné plavidlo se podobalo havarujícímu raketoplánu na LV 426 ve Scottově filmu Vetřelec. A prý že se nápady nevykrádají.

Svět tajemných sil (1985) (seriál)

Byl to jeden z nejzajímavějších mysteriózních seriálů, které jsem viděl. Je to cyklus s mnoha nejbizardnějšími záhadami, které jsou vyvráceny nebo souhlasící vědci na základě profesionálních výzkumů z různých vědních institucí.

Klíče od pevnosti Boyard (1990) (pořad)

Byl to jeden z prvních u nás asi nejsledovanějších pořadů o hrdinech, kteří museli najít určitý počet klíčů, aby dosáhli svého poklady. Za zmínku stojí bezvadný moderátor pořadu, který se mi zdál asi nejsympatičtější ze všech, než z pořadů, které v poslední domě vysílá stanice Prima Cool.

Profesionálové (1977) (seriál)

Sice jednoduché ale za to akční pobavení s typickým suchým anlickým humorem. A dá se pravidlo krizové situace brát jinak, když jste v kůži agentů Bodieho a Doyla s Cowleym v čele celého týmu CI5?

Alf (1986) (seriál)

Mít takového kreativního mimozemšťana, stal by se snad brzy ze mne milionář... Možná bych i svému agentu chytil i nějakou tu kočku.

Na vlastní oči (1994) (pořad)

Tady v České republice se už ničemu nedivím, tady je snad každý všeho schopen...

Občanské judo (1994) (pořad)

Člověk aspoň vidí, že obyčejný člověk musí být hodně vysoký intelekt a ostrou hubu aby se v dnešní době ubránil chybující byrokracii.

Černé ovce (1992) (pořad)

Stejně jako Občanské judo i tento pořad ukazuje, jaký v tomto státě bordel.