Pod pokličkou (2000) (pořad)

Na můj vkus docela povedený pořad s mnoha radami, jak zpestřit svůj jídelníček, obohacený vtipnými animovanými hláškami a gagy a názory odborníku z oboru na správný životný styl ve stravovaní. Když nad tím tak zapřemýšlím, říkám si, co je vlastně na světě zdravé, to bych nemohl žrát ani tu hlínu, která je již kontaminovaná různými hnojivy, popř uranem při testování jaderných hlavic a co se týče vysoké zeleniny vysoké jako strom, no nevím. Ale člověk je přizpůsobivý organismus, on už na něco přijde.

Kufr (1992) (pořad)

Byl to dobrý název zábavného pořadu, jen já jsem si představoval kufr plný peněz....? Hm. Vystřídala se tam spousta skvělých herců, někteří uměli zahrát brilantní pantomimické kreace, aby soutěžící uhádl správné slovo třeba jako vibrátor, někteří v tom byli na čtíru, neboť se uplatnili v jiných disciplínách jako je např dabing a jiné... No, ne každý herec musí umět všechno.

Zajíc v pytli (1984) (pořad)

Z tohoto pořadu si pamatuju jen minimum scének obzvláště s Jirkou Krampolem, který sehrál spoustu prapodivných lidiček s prapodivnými jména zejména jako pan Vyrážka, který nestrpěl, když mu někdo řekl pan Zarděnka (s panem Šimkem to byla dobrá dvojice).

Videostop (1985) (pořad)

Videostop byl pořadem, sondou do pamětí diváka české kinematografie, společně s hosty, kteří měli účinkujícího a diváka zmást při řešení otázek týkající se herců a všeho, co se filmu týče.

Televarieté (1970) (pořad)

Pro sedmiletého či osmiletého kluka na mne vystupování obou adeptů udělalo pozitivní dojem, ale po mnoha letech se pro dospělého člověka staly naivními průměrnými šlágry.

Možná přijde i kouzelník (1982) (pořad)

Ačkoliv jsem tento pořad viděl jako malý kluk, nejvíc mne pobavili již zmínění tři komici svými humornými vystoupeními, vtipnými hláškami (odjakživa miluju nezapomenutelné hlášky), písničkami a kreativními kousky některých zpěváků a zpěvaček. Opravdu nezapomenutelný zábavný pořad, z něhož to nejlepší najdete na nejrůznějších DVD anebo jiných pořadech uvádějící Česká televize.

McLeodovy dcery (2001) (seriál)

Pokaždé, když jsem viděl nějaký australský film, představoval jsem si bush - divokou krajinu, drsné lidi, převážně rančery a klokana Skippyho a to je krajina, kde se odehrávají idilické příběhy jedné rančerské rodiny, podobné motivy jako u vás doma, jen kdyby seriál nebyl tak nekonečný, po třetí serii jsem se zaměřil jinam - asi filmaři nevědí, kdypřestat. McLeodovy dcery mi nabídly to, co jsem od seriálu očekával

Venkovský učitel (2008)

Je to hezký idilický příběh, ve kterém každý člověk ve svém životě hledá kousek štěstí, něco co by naplnilo jeho srdce a udalo, jakým směrem se dál vydat.

Dave (1993)

Byla to celkem pohodová romantická komedie, u které zapomenete na stres. Hezky se při ní relaxuje. Můžete vypnout mozek a sledovat dvojroli Kevina Kleina a jeho hereckou partnerku S. Weaverovou.

Medúza (1992) (pořad)

Já nejsem člověk přes estetiku spíš přes obsah nebo už to, co mi může daný pořad či obchod nabídnout. V Medůze byl jen malý výběr klipů, které jste si chtěli poslechnout (a většinou, co se mi líbilo jsem nenašel), tudíž jsem přes medůzu sledovat, nikoliv však v dokumentárních seriálech. Jsou to opravdu fascinující tvorové, nemyslíte?