Zastav a nepřežiješ (2006)

Docela originální zápletka, akční scény supr.. Je to taková oddechovka, která pobaví.. U některých scén se opravdu zasmějete.. a ten konec:)) ten je opravdu vyjímečný

Skrytá identita (2006)

No což o to, zápletka je hodně zajímavá, herci taky supr, ale prostě to není ono.. Já bych oskara za nejlepší film vybíral jinde..

Galaxy Quest (1999)

Supr komedie s parádními situacemi, které rozesmějí i když nechcete. Tato parodie na scifi seriály mi fakt chyběla a doporučuju ji všem, kterým se star trek moc nezdál :))

Bojovník (1997)

Zajímavý film. Režijní debut Johnyho Deppa se povedl. Natočí ještě něco?

Valmont (1989)

Ani v tomto filmu mě Miloš Forman nezklamal. Ač je vetšina lidí nespokojená s Colinem Firthem v roli Valmonta, mě tam vůbec nevadí. Myslím, že pan režisér chtěl Valmonta trochu polidštit, jinak si to nedokážu vysvětlit. Jediná věc, která mě překvapila bylo málo emocí okolo Valmontovy smrti. Jinak je to skvělý snímek s vtipnými místy, který stojí zato zhlédnout.

Zodiac (2007)

Pokud se chcete o tomto vrahovi dozvědět co nejvíce, je tento film ideální.. Líbí se mi masky a herci.. Některé scény jsou sice zdlouhavé, ale celkově je film mistrovsky zrežírovaný..

Čistá duše (2001)

Škoda jen, že Crowe nedostal za tuhle roli oskara, asi mu ho nechtěli dát dvakrát po sobě :) Tenhle film je jinak velmi silný a já nemůžu jinak než plným počtem hvězdiček..

(1998)

Skvělý film o tak trochu šíleném matematikovi.. Jako vždy skvělá režie i herci.. No a to, že je film černobílý, mu dává zajímavou atmosféru..

Parfém: Příběh vraha (2006)

Na mě moc roztahaný začátek, ale asi tak od půlky to chytne spád a já se nemohl dočkat, co se stane dál.. No a závěrečná scéna na náměstí prostě nemá chybu :)