Hrátky s čertem (1956)

Parádní pohádka natočená v krásném kresleném prostředí. Na loupežníka fakt nikdy nezapomenu..

Dařbuján a Pandrhola (1959)

Tuhle pohádku jsem nikdy neměl tak rád.. Nevím prostě mě jako malého nechytla za srdce :))

Donnie Darko (2001)

Parádní horrorové sci-fi, které vás příběhem tak zaujme, že nad ním budete ještě dlouho přemýšlet. Kdo neviděl, ať si to okamžitě běží půjčit, poněvadž u nás v televizi se toho nedočkáte.

Odstřelovač (2007)

Průměrná akčňárna s povedeným začátkem, ale neskutečně blbým koncem. Chvílemi zdlouhavé scény, docela dobrá akce.. ale upřímně, vím pár jiných způsobů jak využít dvě hodiny.

24 hodin (2001) (seriál)

1.série: 80% 2.série: 70% 3.série: 80% 4.série: 70% 5. série: 90% 6.série: 75% 7.série: 70% 8.série: 60%

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Musím říct, že čím víc dílů vidím, tím víc mi hlavní hrdinové přirostou k srdci.. Seriál sice místy není nejvtipnější, ale má kouzlo, které mě totálně pohltilo.

Hrdinové (2006) (seriál)

Celé Heroesy sem měl zkouknuté za cca 4 dny.. Tento seriál vás prostě chytne a nepustí.. nezávidím těm, co na každý další díl budou muset čekat týden..

Joe kontra sopka (1990)

Dementní scénář, dosti trapné vtipy.. Kdyby to nejelo v tv a já nebyl hodně ospalý tak bych to ani nedokoukal..

Bohové a monstra (1998)

Skvělý film o konci života horrorového režiséra Jimmyho Whalea. Za McKellena musím ke 4* za film přidat i tu pátou:))