Království (2007)

Co je na Království tak zajímavého? Hned vám odpovím. Nic. Film začíná atentátem na softballový tým, a jak na sviňu při něm zahyne speciální agent FBI. To amíky naštve natolik, že musí vyslat elitní supr tým, aby mohl po hodině a půl nezajímavých dialogů (najdou se mezi nimi opravdu dobré vtípky, ale to jsou s polu s kamerou jediné klady filmu) vystřílet stylem Terminátor barák plný muslimů, ve kterém se skrývá i úhlavní nepřítel. Tolik k filmu, jestli chcete ztratit dvě hodiny něčeho, co jste už několikrát viděli v jiném provedení, tak honem spěchejte do půjčovny. Budete nadšeni.

V zajetí rychlosti (2005)

Sen, který není zase tak lehké splnit. Hlavní postava je takový hodný dědeček (jakoby pohádkový) a proto mi rychle přirostl k srdci. Film jede v zašlápnutých kolejích biografických snímků, ale díky Anthonymu se na něj kouká velmi pěkně.

Tahle země není pro starý (2007)

Úžasné! Jeden z nejlepších filmových zážitků. Bratři Coenové vás okamžitě vtáhnou do děje svou skvělou režií, kterou vytváří opravdu hutnou atmosféru a ještě to opepří někdy až nechutným sarkasmem. Herci odvádějí skvělou práci a tak se z tohoto filmu stává něco, co tu dlouhou dobu nebylo. Co to budu okecávat, běžte na to a uvidíte sami.

Beowulf (2007)

Tákže když se ohlédnu za tímto filmem, vzpomenu si na pár skvělých záběrů, které mě uchvátily, na pár dobrých, ale převážně nudných a ohraných soubojů, krásnou a propracovanou animaci a hlavně na supr cop Angeliny Jolie :)) Samotný příběh mě zaujal a zajímalo by mě, co si scénáristi vymysleli a co je v té báji. Každopádně se na Beowulfa vůbec nekouká špatně a za jedno či dvě zhlédnutí stojí. Lepší tři hvězdy..

Utržený ze řetězu (2005)

Ono to ze začátku vypadá jako klasický béčkový akční film, ale nakonec se to změní v úplně něco jiného. Naštěstí.

Buď v klidu (2005)

Komedie nevtipná, místy trapná s naprosto neoriginálním dějem a pokusem vytřískat z dvojice Travolta-Thurmanová něco, co se povedlo v Pulp fiction.

Ghosts (1996)

Skvělé masky, hudba, taneční kreace. Horrorový nádech dává tomuhle dílku skvělou atmosféru.Michael Jackson rulezzz!!

Michael Jackson: Thriller (1983) (hudební videoklip)

Klipy Michaela Jacksona jsou ty nejlepší z nejlepších. A tenhle je ten, který to vše započal.

Sunshine (2007)

Wau.. nejlepší sci-fi za poslední léta. Režie Dannyho Boylea mě opravdu dostala. Film má pořádně nabušené tempo a je velmi dobře scénaristicky zpracován (až na pár logických blbostí). Co bych ale chtěl z filmu vyzdvihnout byla kamera (zobrazení zombíka mě naprosto uchvátilo). Prostě vizuální podívaná.