Reservation Road (2007)

Přestože jsem věděl jméno režiséra, nečekal jsem od filmu nějakou přelomovou, či originální podívanou. Chtěl jsem dojemný příběh, který nebude jen holywoodskou splácaninou typu World trade center. Ze začátku jsem byl úplně vtažen do děje, ale jak tak film pomalu ubíhá, říkáte si, proč to kurňa režisér nezkrátí? Napsat ale, že tento film nestojí ani za zhlédnutí nemůžu, a tak mu dávám za tři..

Mr. GS (2008) (pořad)

Nemyslím si, že S+G by snad chtěli konkurovat Krausovi.. Vždyť tohle není ani talkšou.. Hosté tam jen přitrouble sedí a dívají se na ty dva, jak dělají rádoby vtipné hovadiny.. Je mi jich líto v tele tele se jim čas od času něco vždycky povedlo, ale teď?

Sejmi eso (2006)

Na mě možná až moc šílené, přesto jsem se docela bavil.. Závěrečné rozuzlení se dalo odhadnout už cca. v půlce.. No herci jsou příjemní, akce efektivní, prostě průměr..

Richard III. (1995)

Určitě zajímavé pojetí Shakespearova díla, jeho posunutí v čase mi nevadilo, spíše zaujalo.. Scénář není zdlouhavý, spíše odsípá, aby to za tu hodinu a 40 min. všechno stihnul :) (podílel se na něm i McKellen) A ten zase předvádí, jak moc dobrý herec je. Ani ostatní se nenechali zahanbit, např. Jim Broadbent v roli pravé ruky Richarda, taky perfektně zapadá. Nebýt na můj vkus trochu moc akčního finále, dal bych plný..

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Kdysi jsem byl do hvězdné brány úplný fanatik.. Škoda, že kvalita seriálu šla se čtvrtou řadou rapidně dolů..

Jak se krotí krokodýli (2006)

Nudná slátanina bez příběhu, u které si v půlce řeknete, jestli to opravdu paní Poledňáková myslí vážně. A ona myslí..

Nadaný žák (1998)

Parádní.. McKellen zase dokazuje, jak brilantní herec je.. No a Tříska na konci samozřejmě potěší..

Apokalypsa (2006)

No musím říct, že mi unikají některé souvislosti.. Příběh je složitý, a přestože má dvě a půl hodiny, sotva to stačí neznalému divákovi do podrobností objasnit.. Přesto jsem se nemohl od snímku odtrhnout, poněvadž jsem pořád čekal na nějaké vysvětlení.. to se dostavilo jen z půlky. Richard Kelly je talentovaný, to víme po Donniem Darkovi, a v jeho režije byla na snímku znát.. Dwayne Johnson tu roli myslím zvládl velmi pěkně, stejně jako William Scott. U tohoto snímku, ale jedno zhlédnutí nestačí (né že bych podceňoval vaši inteligenci :))

Mlha (2007)

Frank Darabont je skvělý režisér, a tak jsem se na tento film těšil jak malý jarda. A zklamán jsem nebyl! Příběh odsípá jako hodinky, dusivá atmosféra vás nenechá vydechnout a filmové triky jsou na úrovni.. No a závěr.. ten vás dostane.. čisté 4* !

Cesta bojovníka (2007)

Ani jsem to nedokoukal, i když to úplně na odpad není.. Začátek je docela působivý.. Pak začnou herci otevírat ústa a vy si uvědomíte, s čím máte tu čest.