Temný rytíř (2008)

Velký úspěch nového Batmana dokazuje, že má svět hodně dobrej vkus.

Eurotrip (2004)

Komedie tuze nevtipná a bez nápadu, kterou nezachrání ani tucet odhalených poprsí. (Jo a být Slovák dám odpad)

Stalo se (2008)

Zajímavý nápad, bohužel pro mě nezajímavě natočený. Od pana Shyamalana jsem prostě čekal víc. Přesto nemůžu jít s hvězdičkami pod tři poněvadž bych křivdil.

Wanted (2008)

Akční nášup v překrásném digitálním kabátku. Nic víc, nic míň.

Batman: Dead End (2003)

Dost dobře natočený amatérský kraťas o tom, jak šel Batman nakopat Jokerovi a potkal přitom ehm.. predátora.

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Solidní komiksová podívaná plná krásných masek a efektů. Vizuální pojetí Hellboye II je opravdu krásné. Styl vyprávění je podobný jako u jedničky, a tak Hellboye uvidíme nejenom máchat svou pravačkou, ale i řešit své osobní problémy s ohnivou ženou.

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

Údržbář: "Dveře jsou rozbité.Už asi popáté." JD: "Možná tam uvízla mince." Údržbář: "Proč mince?" JD: "Nevím." Údržbář: "Narval jsi tam minci?!!" JD: "Ne, já jen aby řeč nestála." Údržbář: "Jestli tam najdu minci, jdeš ke dnu!"

Divoká stvoření (1997)

Zdaleka ne tak vtipná jako Wanda, ovšem stále docela koukatelná bláznivá konedie v čele s už trochu vyčerpaným Johnem Cleesem.

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Přes všechny až přehnané scény (vodopády, lednička) a humoru který už nemá takový šmrnc jako dříve, to bylo pěkné pokoukání. Vlna nostalgie mi proudila krví pokaždé, když indy prásknul bičem. :)