Šestý smysl (1999)

Jeden z nejlepších filmů vůbec.. Napínavá podívaná s neuvěřitelným koncem..

Vyvolený (2000)

Skvělý Bruce.. co chtít víc? Další dílko výborného Shylamana.. Superhrdina tak trochu jinak..

Znamení (2002)

Skvělý film!! Hodně filmů o mimozemšťanech je z pohledu nějaké vlády, ale tady je to z pohledu obyčejných lidí, kteří se snaží zjistit, co se to kolem vlastně děje.. Parádní napínavé scény, celkový scénář i herci.. plný počet!

Žena ve vodě (2006)

Nemůžu si pomoct, ale mě se prostě tvorba pana Shylamana líbí.. Skvělá kamera, herci a hlavně osobitá režie jsou pro mě 4 hvězdičky..

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Pro mě spolu s Montym Pythonem nejlepší britský komediální seriál.. Tolik hlášek, situací, teorií.. Škoda že nelze udělit těch hvězdiček šest.. DIREKTIVA # 1742 - Žádný důstojník se nesmí hlásit do služby v zrzavém tupé.

Bournův mýtus (2004)

Kdy naposledy jsem viděl tak kvalitní dvojku? hmm.. Indiana Jones? asi jo..

Agent bez minulosti (2002)

Vyvážená akce, skvělý Matt Damon, zajímavá zápletka.. Jeden z nejlepších akčních co jsem viděl..

Monty Pythonův smysl života (1983)

Vtipnost skečů jde nahoru a dolů, ale naštěstí je víc těch dobrých.. Další pythonovské dílo, u kterého se od srdce zasmějete..

Život Briana (1979)

Ještě lepší než Svatý grál. Prostě klasika..

Monty Python a Svatý Grál (1975)

Prostě Monty Python... Pro mě je jejich humor jeden z nejlepších, co spatřil světlo světa.. nemohu jinak..