L. A. - Přísně tajné (1997)

Skvělé krimi s výbornými herci. Režisér vás doslova vtáhne do děje. Vyšetřování vraždy, která se stala v jednom občerstvení nabere nečekané obrátky a hl. hrdinové zjišťují, že to není jen "obyčejný masakr".

Doblba! (2005)

Od téhle komedie jsem si nic nesliboval a to je možná důvod, proč jsem s ní spokojený. Prostě mám rád humor Čtvrtníčkův. Když se tak rozhlédnu kolem sebe, radši se podívám na doblba, než na nějakou trapnou americkou komedii. Těch už mám plnou pr**l.

Kouř (1990)

Tenhle muzikál nemuzikál je prostě klasika. Hlavně díky scéně na diskotéce jsem si ho moc oblíbil. Kdybys radši seděl v hospodě a chlastal!!!!

Volver (2006)

Povedený film, ale zároveň zvláštní film. Zápletka je už od začátku filmu zajímavá a vtáhne vás do děje. No a většinu chlapů určitě zaujme velmi zajímavá kamera :)

Mariňák (2005)

Válečný film, ve kterém se neválčí.. Tento film ukazuje válku z jiného pohledu a vůbec nenudí. Super podívaná!

Strach a hnus v Las Vegas (1998)

Jakožto mám Terryho Gilliama moc rád, tenhle film o drogách mi připadá víceméně o ničem. Někoho pobavit může, ale mě připadá až moc zdlouhavý, snad kdyby nebyl tak dlouhý.. Tři hvězdy dávam hlavně za Deppa..

Hooligans (2005)

Dobrej film. Popisuje všechno to dění kolem fotbalových fanoušků a líčí všechny ty emoce, které vznikají mezi nepřátelskými kluby. Navíc elijah wood převádí, proč byl právě on obsazen do role froda..

Gauneři (1992)

Tak tenhle film je nářezový. Spojte si tarantinovy dialogy a skvělé herce a vyjde vám pět hvězdiček!

Žvahlav (1977)

výborná komedie z dílny terryho giliama potěší. není to typický humor monty pythonů, ale několik scének mi je hodně připomíná. ze všeho nejvíce ale vyzařuje michael palin, který zase dokazuje, že je opravdu skvělým hercem.

Děkujeme, že kouříte (2005)

Zajímavá komedie na zajímavé téma. Plno gegů a vtípků ulehčují celou atmosféru týkající se kouření a hlavně rakoviny. a navíc skvělý výkon herců..