Moulin Rouge (2001)

Jeden z mála muzikálů, u kterých sem se nenudil. Výborný výběr hudby a love story, která vyvrcholí na pódiu..

Doom (2005)

Děj více méně o ničem, akce taky pokulhává, tak snad za scénu s cyberdemonem a first person šičkou dávám 2 hvězdy..

Osudový dotek (2004)

Tak tenhle film mě velice zaujal. Má strhující a nezvyklý děj, který zaujme. Nevím jak vám, ale mě snad jen zarazila přílišná brutálnost snad 13tiletého kluka(například scéna se psem).

Populace 436 (2006)

Příjemná oddechovka s Fredem Durstem v jedné z hlavních rolí. Film pojednává o městečku, kde se populace už století drží na čísle 436. Příběh začíná při příjezdu hl. hrdiny do města, aby spočítal obyvatele. To ale ještě netuší, co vše na něj čeká. Doporučuju!

Pravdivé lži (1994)

Komando 2, vtipně a akčněji, aneb jak padající UZI sundá bandu teroristů. Vypnout mozek a užít si.

Vetřelci (1986)

Dvojka je rozhodně jiná. Je sice horrorová, ale mnohem akčnější a podle mého i víc rozvleklá. V té době pořád technika neumožňovala si vetřelce pořádně prohlédnout, a tak snad kromě matky uvidíme jen vybuchující a padající těla. To ovšem vůbec nevadí k tomu, aby jste si odnesli vyjímečný filmový zážitek. Snad až na obdobný konec jako v prvním díle nemůžu nic vytknout. "Tam dole nemůžete střílet. Chci, abyste všem sebral zásobníky. To si snad dělá prdel? A čím teda máme útočit? Máme jim sprostě nadávat?"

Vetřelec (1979)

K této klasice jsem se ,bůh ví proč, vyhýbal dlouho. Vždycky jsem viděl jen první půl hodinu a pak jsem byl vždy nucen někam odejít. Nedávno jsem se, ale rozhodl půjčit si DVD. A udělal jsem dobře. Krásně vybroušená psyhologická atmosféra, která od začátku postupně vzrůstá, a která vyústí ve skvělé finále vás doslova vezme.

Terminátor (1984)

Sci-Fi klasika jako řemen.