Nabít a zabít (2006)

velmi vydařený film. Ze začátku sice velmi zmatený, ale nebojte se , všechno pochopíte.

Olověná vesta (1987)

Jeden z nejlepších filmů z Vietnamu. Surová režie vás vtáhne přímo do boje, kde budete zažívat utrpení války. (Hned jak skončí hodně tvrdý výcvik)

V jako Vendeta (2005)

Zajímavý nápad kazí celkové provedení. Ne že by byl film nějak zvlášť špatně natočen, ale například projev hl. hrdiny mi připadá přitažený za vlasy. Navíc nic nového ve filmu neuvidíte, takže proč víc než tři hvězdy?

Dějiny násilí (2005)

Zajímavý film z prostředí mafiánů. Někdy trochu zdlouhavé scény střídá skvělé akční i milostné scény. S klidným svědomím můžu film jedině doporučit.

Cesta do zatracení (2002)

Skvělí herci, skvělý příběh, skvělý film. Co dodat.. Dodatek: právě jsem to viděl počtvrté. zvedám o hvězdu.

Hostel (2005)

Tenhle film se může snažit jak chce, ale stejně nevystraší. Až na pár brutálních scén se ve filmu nic neděje. Začátek je strašně zdlouhavý a konec ho nezachrání. Pane Tarantino co jste to vyprodukoval?

Růžový panter (2006)

Tohle rádoby pokračování Růžového pantera je velice nevydařené. Naprosto předvídatelné scénky, které nevidíte poprvé, vás zcela jistě nerozesmějou. Ne, tohle už nikdy víc.

Futurama (1999) (seriál)

Kdo neviděl, nezažil srandu! Nevím jak vám ostatním, ale mě to připadá lepší než Simpsonovi (i když ti jsou taky dobří).

Vesnice (2004)

Tenhle film ve světě vyvolal rozporuplné reakce. Ale co na plat mě se to líbilo! Ano taky jsem vyděl upoutávky, vypadalo to jako horror, a nakonec se z toho vyklubal příběh o lásce s nejedním překvapením. Skvělé! Pane Shyamalane vzdávám hold!

Crash (2004)

Tak tenhle film mě nadchnul. Skvělé obsazení,děj a atmosféra jak má být. Nedivím se, že oskar putoval do rukou Paula Haggise..