Strnadovi (2017)

Je to sice jen výcuc ze 3 sérií, ale i tak je to pořád něco, co mě bere, zejména to poslední z Ivana a Václav.

Inspektor Taggart - Vyrovnání (2004) (epizoda)

Jedeme na venkov, který je také v rajónu kriminálky Glasgow. Tam jeden starý zpruzeny farmář sem tam někoho zabije.

Nic než pravda (2016)

No jde to nebo šlo by to, kdyby to byl tv film. Bez napětí, takový umělý bezemocni Keanu a k nepoznání plastická Renee. Jen ten Belushi vypadá tak nějak furt stejně, no škoda že hraje jen v těch nezajímavých věcech.

Řád a chaos (2012)

Entropie - o té je první díl, data/informace -- o nich je díl druhý. Zajímavostí je, že zde jsou vidět úplně ty první zaznamenané informace na hliněných destičkách od Sumerů. A jak spolu souvisí entropie a informace? Na začátku stál Maxwell a jeho rovnice. A pak přišel Alan Turing a další... a kolik je potřeba energie na vymazání jednoto bitu? Mě jako laika tyhle věci prostě fascinují.

Ospalá díra (1999)

Viděl jsem to v kině a líbilo. Ale už je to 20 let a o čem že to vlastně bylo? Taky to byla ještě doba, kdy Honzik Depka hrál normální roce a piráti ho teprve čekali.

Červený trpaslík - Série 12 (2017) (série)

Zestárli už skoro o 30 let, Dave je taky daleko tlustší, ale jsou zpět v plné síle. Pro mě je důležité, že u nových dílů jsem se zasmál nahlas i víckrát a vo tom to je.

Inspektor Taggart - Starý dluh (2003) (epizoda)

Formát 4:3. Kromě chvilky napětí v samém závěru, kdy má vrchní inspektor Burke bouchačku u hlavy, je to takový lehce podprůměrný díl. 55%

Defenestrace 1618 (2018) (TV film)

Tady je přesně vidět, koho zajímá česká historie. Historický hraný kostýmový dokument, písemné dokumenty, mapy, kde jinde uvidíš se k tématu vyjadřovat někoho z univerzit ve Vídni nebo třeba Oxfordu? Mě se to líbílo.

Ve stínu pravdy (2006)

Samuel a Julianne v celkem slabém filmu, kde bílí poldové mají problém s černými. Takže nuda.