Kouzelníci z Waverly (2007) (seriál)

Jedna 1* za Davida Henrieho. Jeho grimasy jsou jediné co může seriál nabídnout. Stupidní hovadiny, které napadají nejmladšího syna, nebo mnou absolutně nenáviděná a herecky antitalentovanou Selenu Goméz + Harper (neznám pravé jméno), která je fakt supr tlusťounká a stejně herecky výtečná jako Selena. "Miluji" Dysney Channel.

Čti a plač (2006) (TV film) odpad!

Facinuje mě ideologie Dysney Channelu. Nejvíc mě pobavila naivita, že se nějaká blboust o pfff pfff čáry máry může líbit klukům :D Fakt, kdyby našli skutečně nějakého herce a ne tyhle zdechliny z díly Dysney Channelu.

Pohřben zaživa (2010)

Já se omlouvám, ale co mě má nadchnout na filmu kde je sice výborný nápad, tedy pohřbení zaživa, ale děj, který se ve filmu odehrává je postaven jen na mobilu a kapacitě jeho baterky. Neustále se tam žvatlá. Jedna celá hvězdička je ukryta v dobrém námětu na film, ale jeho zpracování, to je horší. Ani jsem to nedokoukal. PS: 2. hvězda za výkon Ryana. [FILM VIDĚN DÍKY ČSFD]

Vítejte v džungli (2003)

Dwayne jako správný ranař! Víceméně jiný film od něj neočekávám. Děj, možná trochu ohraný, di za ním, přiveď ho, máš prachy. Ale mě to bavilo. Neustále popichující a na nervy hrající postava Seanna byla výbornou třešňičkou na dortu. Přejděme na polevu - pan Ch. Walken je opravdu dobře zvolený záporák. Už jen ten jeho kukuč říká, že se mnou to nepujde po dobrém. Díky dobře zvolené kombinaci bojů a vtipu dávám 75%.

Vicky Cristina Barcelona (2008)

Nic extra, příběh se sukničkářským kataláncem, ženou, která je upjatá na společenské zásady a žena, která ví, co nechce. Plus šáhla ex. Trochu mi v příběhu něco chybí, nebo naopak vadí. Jeden muž a 2 odlišné ženy tvoří švédskou trojku. Moc estrogenu a ženských myšlenek najednou. 70% [FILM VIDĚN DÍKY ČSFD]

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Je to 20 let a já zatím neviděl dokonalejší film. Za ty 2 hodiny sem si zvykl na ty zdi, že bych tam s tou bandou z fleku zůstal. Jinak nemám co více říci, to je prostě beze slov, stejně jako bez Oscarů.

Dannyho parťáci (2001)

Neznám lepší zlodějovku než jsou právě Dannyho partáci. Jejich břitký humor a dokonalý plán dělá tento film výborným. Navíc v tak zvučné herecké sestavě! 90%

Kill Bill 2 (2004)

Po druhém shlédnutí musím snížit hodnocení vol. 1 na 4* a vol. 2 zvednout na 5. Jednodušše je to lepší díl, nabízí více emocionální hloubky, možná i více šokující rozuzlení soubojů. Víc asi netřeba, druhá část vám prostě odpoví na otázky z jedničky a nechá vás vydýchat skvělou práci pana Tarantina a spol.

Zrození Planety opic (2011)

Jsem neskutečně překvapen! Myslel jsem že to bude nějaká bezhlavá slátanina, ale...dostalo mě to. Přeměna chování opic, jejich komunikace, mimika a kolektivní jednání, či následování vůdce. Sice je přitažené za vlasy tvrdit že film o opicích je dobrý, ale je to tak. [FILM VIDĚN DÍKY ČSFD]

Jurský park (1993)

Film starý 18 let a i přes ten zub času, je to parádní podívaná. V době, kdy jsem se narodil, přišel na svět stejně užasný poklad jako já, Jurský park. Na stáří tohoto filmu, má pořád pro oči jakýsi šmrnc a ty počítačové triky mi nepříjdou vůbec divné. Fakt, na tak starý film je to pecka. 90%