X-Men: Apokalypsa (2016)

Bryan Singer měl co přinést v prvních X-menech a dost jimi překvapil, jen tady mi to přišlo, že je už jen tato látka buď přestala bavit, kterou nepřinesl nic nového, nebo to už dělá jen pro prachy. Mladí mutanti, jsou spíš k smíchu. Magneto je chvíli na jedné straně, pak na druhé, že chudák neví za jaký tým kope, J. Lawrence nesympatická a hlavní zloduch Apocalypse má tak málo prostoru, že je tam spíš zbytečný. Jediné plus na celém filmu byla Olivia Munn, které dávám jednu hvězdičku.

Muž z oceli (2013)

Muž z oceli mne docela bavil a v kině jsem si jej hezky užil a užiji si jej pokaždé, když se na něj podívám, nebo má všechno co divák od podobných filmů očekává. Líbila se mi kombinace otec Crowe a syn Cavill i Antje Traue, která byla v tomto filmu okouzlující a na celý film se příjemně koukalo.

Batmanův syn (2014)

Pěkně vykreslené postavy, a vlastně celé to bylo pěkně udělané. Batmanův syn, mi přišel takový až moc přehnaně arogantní, že by si místy spíš zasloužil pár výchovných naplácat na zadek. Proč byl po celou dobu Batman stále bručoun? Možná otrávený tím, že mu synek katanou rozsekal celou zahradu, nebo, že se po letech dozvěděl, že má syna, to už se nedozvíme...

Barbar Conan (2011) odpad!

Co tohle mělo jako být? Jason Momoa mi do role Conana vůbec nesedl a už při první fotce jsem měl divné mrazení v zádech, že je něco špatně. Celkový výsledek je katastrofální a nekoukatelný. Děkuji, ale prznění klasiky si milý Hollywoode strč někam - ano, za ten váš velký nápis na kopci...

Mys hrůzy (1991)

Jednou mi bude chybět poctivá práce staré dobré školy, ve kterých je originalita, drama, úžasně zpracovaný příběh a vše funguje, tak jak má. Martin Scorsese představuje další ze svých filmových klenotů, v podání úžasného De Nira, ze kterého jde vážně strach a Nicka Nolte. Takovým filmům by se mělo ve stoje tleskat!!!

Andělé a démoni (2009)

Poprvé se to nepovedlo, a zkouší se to znovu. A opět jsme tam, kde na začátku, ne-li hůře. Tenhle příběh by si zasloužil víc, ale tohle už se blíží k průměru, ne-li níže. Jako běžec, který není zvyklý na dlouhé tratě, Andělé a démoni ztrácí po několika minutách dech.

Šifra mistra Leonarda (2006)

Silnému herecké obsazení, by možná slušelo mít na stoličce režiséra někoho více zkušenějšího, kdo víc dokáže vyždímat z herců maximum, proto je tento film spíš oddychový. Knižní předlohu jsem nečetl, ale z tohohle určitě šlo určitě vyždímat víc. Má to chytrý námět, ale něco tomu chybělo.

Wind River (2017)

Moc mě tenhle film nelákal, ale velmi mile mě překvapil příběhem, dramatičností a výkony Jeremy Rennera a Elizabeth Olsen. Příběh se velmi podobá Purpurovým řekám, tak kdo má rád drsné přírodní podmínky, sympatické herecké obsazení a akční až kriminální zápletky, neváhejte!!!

Zygota (2017)

Neill Blomkamp v dalším ze svých kraťasů dokazuje chuť na drsné sci-fi horory, ve kterém nechybí originalita, napětí, strach a akce. Už v několikavteřinové ukázce, jsem chtěl vidět víc a pak to náhle přišlo. 23 minut napětí, strachu o hlavní hrdinku, vám doslova vyrazí dech z těla. Tohle si přeji prosím vidět jako plnohodnotný film!!!

Kokosy na sněhu (1993)

Od samého začátku až do konce chlapcům z Jamajky fandíte a přejete jim vše dobré a oni vás za to odvděčí skvělým humorem a nezdolným zápalem pro věc. Vážení, tenhle film má duši, humor, příběh a na konci i velké srdce.