Pan Včelka (2007)

Velmi povedené a nepovažuju to za špatné jako osatní hodnotící...i když mě za to budou kamenovat a tlouci klacky

Shrek Třetí (2007)

Jsem Shrekův velký fanoušek, ale tohle bylo fakt špatný....je jasný, že toto téma je již vyždímáno, ale autoři měli další snahu o ždímačku... bohužel většina rádoby vtipů mě nenadchla, ale abych jen nekritizoval, jsou zde i světlejší okamžiky, kterých je bohužel poskrovnu

Černí baroni (1992)

Klasika, která nám názorně ukazuje prudkou demnci vysoce postavených armádních gum...oni zase jebů!...Kontrolní otázka, co udělá samopal AK-49 na dešti?Zrezne.Ano správně, ale co hlavně?No KORODUJE vy pitomci!!!

Prachy dělaj člověka (2006)

To bylo hustý. po dlouhý době mi českej film vyrazil dech....prostě 5* pro všechny co maj rádi filmy o podvodech a krádežích,.....jako já

Dannyho parťáci (2001)

To byl super movie, parádní propracovanost, pořádnej podvod a nečekaný závěr + spousta hvězd = parádní biják

Dannyho parťáci 2 (2004)

Tak oproti 1 je to velmi slabý odvar, vše je tak nějak nedomyšlené a tanec kapulera mezi lasery?! to bylo asi to nejhorší

Dámy nebo nedá mi? (2002)

Na takhle debilní téma a hnusný kluky v šatech je to docela ucházející a těm emancipovanejm slepicím bych dal pár facek

Deset minut života (2005)

Velmi dobré téma, ale bohužel tento nízkorozpočtový snímek ho nedokázal využít. Herci neherci se snaží seč můžou,ale je vidět, že naposledy hrály ve školní verzy romea a julie...role stromů. 8) to možná přehánim, ale je to fakt slabota se super nápadem

Americký gangster (2007)

Moc dobrej film, velmi dobře zahráno, parádní příběh...jediným mínusem je pomalý spád v první polovině filmu, jinak je to paráda. Nečekejte žádnou gangsterku, ale příběh o chlápkovi co se chce prosadit a to pomocí tvrdé, ale NELEGÁLNÍ práce