Obchodník se smrtí (2005)

Největší nelegální obchodník se zbraněmi je Apodivný chlápek na rohu co nabízí pistolku na vodu každému kolemjdoucímu.Bneoholený mužík s ruským přízvukem a výraznou jizvou na obličeji. CUsama bin Ládin. D USA. bohužel jse již všechny nápovědy vyplácal na otázce jak ukrást dítěti lízátko.

Pokoj 1408 (2007)

Váhám mezi 5* a 4*,ale jelikož 5 se snažim dát jen něčemu co mě superzaujalo... velmi dobrá duchařina, neberte to jako horor, spíš thriler s prvky hororu.Obzvlášte se mi líbí střed filmu, kdy si divák myslí, že vše ustalo...prostě paráda

Jeho fotr, to je lotr! (2004)

O něco lepší než první díl, některé věci jsou dotaženy a možná přetaženy až do extrému(matka je sexuální terapeutka starších párů a otec mezitím cvičí kapuleru na dvorku), ale proč ne, docela to funguje a film kombinuje zkušenost 1 a osvěžení v podobě Streisandy a Hoffmana...

Gympl (2007)

fotr neni čurák, on ti ty prachy pujčí....sorry fotr je čurák!... To mi chceš říct, že se ten most prodlouží o 17 metrů!!!! sem se splet o desetinou čárku. TAKŽE O 1,7m, ty už si někde takový most viděl?!!! No jo u nás na Berounce. A VEN!!!

Těžké váhy (1995)

No občas jsou zde světlé chvilky zajímavých vtipů, ale všeobecně je to snímek o vyžranejch američanech, který sou hrdý na to, že sou vyžraný a nehodlaj s tim nic dělat ani na odtučňovacím táboře pro tlustoprdy. Finále kdy tuloprdi porazej sportovce je opravdu trapné. Ben Stiller hraje stejnýho dementa jako v zoolanderovi....jediné co těm tlustochům chci říct "Potřebovali by ste prohnat kolem bloku vy sádla!!!!"

Fotr je lotr (2000)

To je taková kravina, až je to reálný....naprosto reálně si dovedu představit chlápka, kterej má takovou supersmůlu a otce...no pro CIA nemaká kde kdo, ale magorů je tu i tak dost 8)

Maska (1994)

ÁÁÁ tenhle snímek je mé dětství, na tomle filmu jsem vyrůstal a viděl ho asi 5 326 451x a vlastně ještě jednou a to teď.Řadí se mezi nejlepší filmy vůbec. Představte si chlápka, kterej miluje animáče(jako já) a dostane se mu do ruky kouzelná maska(to u mě bohužel nenastalo), která dá průchod jeho nejnitrnějším tužbám(to bych potřeboval)...Asi nejlepší Carreyho snímek a doba kdy se Cameron Diaz mohla považovat za super extra luxusní kočku(dnes je to jen pěkná ženská)....prostě, kdo tohle neviděl, jakoby nežil

Neskutečné historky (1976) (seriál)

většina seriálu se houpe mezi skvělým hodnocením a odpadem. Díl ve škole se šklnímpostrachem je super, díl s žábama je stupidní...ovšem člověk, který dával v indii dýchání z úst do úst lidem s malárií mě pobavil

Probuzení tmy (2007)

Tak tenhle snímek bych šacoval jako rodiný/ pohádka a ne to co je u něj napsáno...

Slunce, seno a pár facek (1989)

Tohle neni žádná komedie, ale reálná sonda do života českých vidláků. podle mě, ještě lepší než jahody až na ten poněkud stupidní konec. "Tati, bila tě někdy tvoje maminka?" "Ne, jenom ta tvoje" "Mi řekni, co na tom chlastu máš?" "Já ti to řeknu a ty začneš chlastat taky!" "Neser mi Blaženo!"