Nekecej a pádluj! (2004)

Poté co pokřtí loď řekne indián "Dík za střepy, tady si hrajou moje děti", když je honí medvěd jeden týpek si sundá boty a druhý se zeptá "Myslíš, že budeš rychlejší než medvěd?" "To ne, stačí když budu rychlejší než vy dva."....prostě další podařený americký Béčko, které mu na kvalitách přidává americká krajina jak z National geographicku

Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999)

Moje kamarádka řiká, že tohle je typický zástupce zbytečného filmu a má pravdu, ale jelikož já se rád bavím a nepotřebuji při tom vzdělávat své mozkové závity, je tohle další snímek v řadě, který vyhledávám

Kouř (1990)

Vorel chce udělat pohled na komoušskou společnost, ale na tu reálnou a ne ideální. Špína, podrazy, korupce, zasrtašování, kádrováci, startky, chlastání, rádoby revoluce(a vše je vyřešeno..),ale taky mladý nebojácný inženýr a teplej arnoštek na piškotéce.Otázkou je jak hodnotit...sice jsem se občas bavil a Vorel mě chtěl něco ukázat, ale jako komplex je to dost špatný

Sněženky a machři (1982)

Jako bych to za ty léta neznal, ve vesnici si koupili pivo a teď se to budou snažit obejít zadem, Cabadaj, Mácha, Převrátil! No pojďte, tak copak máte v tom báglu?Nic.Aha a proč to nic tak pěkně cinká?To bude asi tim, že to je mlíko, pane profesore. Hele kluci já snesu moc, ale vola ze mě dělat nebudete. To by sme si ani nedovolili...No tak mi to mlíko ukaž, to víš po vepřovim to je žízeň........háhá....A DO DNA!!!

Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu (2004) (TV film)

Na pozadí běží animace na úrovni intra k pčítačové hře, rvačky jsou na úrovni špenátožroutského pepka námořníka, postava knihovníka je tak zajímavá jako čínská prádelna, inspirace jinými filmy je nenápadná jak zmrzlina v pekle....ale proč ne dohromady to dává docela solidní odechovku

Total Recall (1990)

Na svoji dobu absolutní špička mezi sci-fi, dnes poněkud pokulhává a proto dávám 95%

Asterix a Obelix (1999)

Zatím nejlepší díl hrané série o Asterixovi. Příběh se lehce inspiroval comixem, ale má spoustu nápadů a většina jich vyšla. Phalbala mi přijde jako typická galská kráska, sice má pěkné vlasy, tělo atd. ale komplexně vypadá jak ze středověku...

Asterix a Obelix: Mise Kleopatra (2002)

První půlka vcelku úspěšně navazuje na první díl, ale v druhé dostala francouská demence příliš mnoho prostoru pro vlastní tvořivost. Scény, které neokopírují komix jsou z 90% naprosto stupidní

Běžící muž (1987)

Koncentrál let 80. násilí, elasťáky, steroidy, led diody, blikající světla a Arnold. Příběh o neviném chlápkovi, který je donuce běžet v sadistické hře běžící muž...no mě se to moc líbilo a Arnold tady občas použije suchou hlášku(Hej,vánoční stromečku...Buzzsaw je nějak rozpolcenej),které jsou pro mě tím nejlepším co Arnold může předvést. Aby ten útěk nebyl tak snadný, honí Arnolda lovci: Fireball(v růžových elasťákách s plamenometem) ,Buzzsaw(na motorce s motorovou pilou), Dynamo(operní vykleštěnec co metá blesky) a Sub-zero(tuloprd s naostřenou hokejkou)

Poslední akční hrdina (1993)

Jo to je taky arnoldův super snímek...budu se na to msuet kouknout znova abych dal správný počet hvězd...my jsme ve filmu..NE nejsme...aha tak co tady dělá ten kreslenej kocour?...má službu***** tohle se už dneska netočí