Slunce, seno, jahody (1983)

Nevim co máte proti, je to česká klasika a podle mě je to hned za s tebou mě baví svět co se českejch starších komedií týče

Lyžařská hlídka (1990)

jako dítě sem tenhle snímek zbožňoval, asi to radši nikdy znova nezapnu,neb bych si to zkazil jako když sem zapnul kačeří příběhy a chipa a dalea

Superbad (2007)

Tak tohle ja naprosto ohranej příběh o americkejch loserech, který si zaš....kecám je to docela zajímavý pojetí tohoto ohranýho žánru a ty poldové, no kluci, řekněte, kdo by je nechtěl potkat! jinak vybral bych si tu sethovu slečnu, ale i ta McLovinova byla velmi podařená 8)

Tři (2005)

Nečekaně dobrý snímek, očekával sem opravdu pořádnou porci shitu s troškou meakrobu, ale jsem překvapen a musím uznat, tohle bylo docela zajímavé...hlavně konec, ženský sou prostě svině co nezapomínaj

Maska (1995) (seriál)

Tohle bylo super...hmm kde by se to dalo sehnat?

Cable Guy (1996) odpad!

tohle je fakt běs...jim Carrey se narodil pro masku, zvířecího detektiva nebo hádankáře v batmanovi, ale ne pro volezlýho chlápka od kabelovky, málem mu tenhle snímek zničil kariéru, jak řiká Homer Simpson

Zlatý kompas (2007)

Ehh tak sem zase byl v kině, na tento film sem byl pozván a očekával sem fantasy....bohužel sem se dočkal pohádky na úrovni Letopisů Narnie, ale narozdíl od nich nebyla přeložena jména, takže se nekonaly trapárny stylu "Princezna Zuzanka" atd. Ve všem ostatním je kompas jak narnie...stupidní velkohubý kecy, děti co skoro ovládnou svět i když si ani neuměj utřít nos, scénarytsa překvapí asi tak 5 minut z celého snímku, je tady spousta postav a nikoho nemůžou niaj výrazně zajímat, nic není nikdy vysvětleno(prach, démoni, oddělení...)atd. Velkým + tohoto snímku jsou zvířata, jsou výborně propracovaná a jejich plynulé přeměny jsou opravdovou lahůdkou...

Beowulf (2007)

Mám za sebou 3D variantu tohoto snímku. Musím říct, že 3 rozměr dává filmu něco navíc, ale jelikož byl Beowulf v origánulu, tak jsme musel číst titulky a to je dost hrůza neb oko zaostřuje na postavy a pozadí, ale titulky jsou neustále na tom samém místě, tudíž jsou občas rozostřeny (jediná možnost byla sundat brýle nebo číst jedním okem). Jinak nejedná se o žádný super promyšlený děj, ale jelikož je to jen legenda, tak...a nahatý zápasící Beowulf musel pobavit každého 8)

V řetězech (2006)

Další z mnoha příběhů, kde je jeden totální lůzák a ten druhej ho z tooh tahá. tady se jedná o místní běhnu a chlápka co mu utekla manželka....Samuel L. Jacson je naprostá špička mezi herci a tak i tohle scénáristicky slabší dílo zvedá