Konec světa (1999)

Po dlouhé době něco pořádného pro Arnolda...detektiv(spíš sekuriťák) alkoholik jako by mu z oka vypadnul i s flaškou v ruce. Každé ráno se chce zabít, ale jeho kolega mu přinese kafe, který hodí do mixéru společně s pizzou a zbytky u ledničky. všechno to rozmixuje a vyklopí do sebe...jeho kolega na nabídku zda taky nechcemůže jen odvětit díky už sem zvracel

Komando (1985)

Ve svém oboru naprostá klasika a navrch je zde kopa srandy, třeba když arnol hodí nějakýho chlápka ze skály a jeho partnerka se zeptá kde je, on odpoví "Šel se proletět..".stejně tak když se nemůže vejít do jejího malého auta a vytrhne sedačku, sedí/řídí ze zadního sedadla. sice je to akční blbost, ale vtipná a to se musí ocenit dávám 95% škoda, že to nejde a musím 4*. "Nechal si nám někoho Johne?" "Jenom mrtvé..."

Incident (2002)

Když má Ben Afleck den blbec...je to špatný. Když má den Samuel L Jackson den blbec je to špatný. A když ho maji tihle dva v jeden den...je to hodně špatný a když se při tom ještě potkají a to u vzájemné auto nehody, při které na sebe nejsou zrovna milí a přesto se musejí znova sejít...tak je z toho snímek o dvou chlápcích co si dělaj hnusný a podlý naschvály

Saw 4 (2007)

Tak jako...rozhodně sem nic neočekával, ale to byla chyba. FIlm rozhodně není pouze nechutný jak se všude píše. Pasti jsou nesmyslné a například připoutání toho násilníka na postel je naprostá hovadina(nikd yby to ten černoch neudělal). Musím taky uznat, že neustálé flashbacky mi trochu rozhodili časovou linii(asi). celý film se vlastně děje hned po konci 3, krom začátku, který je koncem 4? zní to blbě a je to blbě uděláno...v rámci série to rozhoně nevynechejte, ale pokud jste nováček ani se nekoukejte

Klikař Charlie (2007)

Chlápek, kterýho chtěj všechny vdavku chtivý ženský a on touží jen po Jessice A. no jako rozumim mu proč ji chce, ale proč nechce ty ostatní? je to docela podařený a tučňáčí předehra na konci filmu je super

Šílenci na prknech (2001)

Nadprůměrná komedie ve svém žánru, které navíc obsahuje kousky na prknech, zimní krajinu, hezký holky...prostě paráda... sochu papa manse bych chtěl domu, docela dobrá dekorace 8)

Mňága - Happy End (1996)

Dle mého názoru slabší než rok ďábla, ale asi sem ovlivněn tím, že mě mňága moc nebere...zajímalo by mě, zda aspoň o s teniskou je pravda, muj kámoš to na základě tohohle filmu zkusil...no a s pivem to fakt neni problém 8)

Dravci (1999)

Ze začátku průměrný snímek, který ke konci strácí dech a je dosti nelogický(když sežerete lidský maso, tak se vám zahojí i nejhorší zranění nebo nemoci). Námět je zajímavej, ale někdo to vzal až moc z gruntu 8)

Holka na hlídání (2007)

jéé těšil sem se na komedii nebo aspo sexy scarlet, ale moc jí to tady nesluší a vtipných momentů tady bylo jak šafránu...film to neni špatný, ale tak pro matky v těhotenství co si potřebují poplakat...šáhnul sem vedle a ani Scarlet to nezachránila

Já, legenda (2007)

Velmi podaří post-apokaliptický film...dost se to blží 28 dní poté, ale má to hvězdnější pozlátko. Will se snaží a docela mu to jde, bohužel ohranost s denním světlem není žádná novinka. Je to dobře odvedená práce, která chtěla více originálního nápadu...když někdo zfilmuje Fallout?.....Docela zajímavý je i alternativní konec, který můžete najít v archivu novinek nebo na Youtube.com