O ztracené lásce (2002) (seriál)

Možná je to příšerná slátanina, ale když jsem byla malá, těšila jsem se na každý další díl jako na Vánoce.. :))

Scrat's Continental Crack Up (2010)

Této krysoveverce patří muj obrovský obdiv, takovou trpělivost se svými oříšky by měl málokdo. A takovou smůlu stejně tak...

Zdrojový kód (2011)

Čekala jsem nudný sci-fi film s moc složitou zápletkou a zdlouhavým dějem. Byla jsem ale příjemně překvapená faktem, že i dnes vznikají skvělé filmy, které v nás něco zanechají a donutí nás sledování opakovat. Herecký výkon Jakea Gyllenhaala, který stvárnil hlavní postavu, i Michelle Monaghan stojí za velkou pochvalu stejně tak, jako filmové efekty a hudba.

Srdcová sedma (1998)

Nečekala jsem, že mě tento film tolik zaujme, opak se stal pravdou, osudové příběhy, herecké výkony i hudbu jsem si jednoduše zamilovala. Ale co, španělskou inkvizici taky nikdo nečekal!;):)

Hobby naší doby (2010) (pořad)

Jiřina Bohdalová byla, je a pro mě také vždy bude jen Křemílek, Vochomůrka či Nesmrtelná teta. Nechápu proč se ve svých 80 letech ještě nuceně snaží o nemožné - uvádět rádoby zábavný pořád pro kutily, kterých je na obrazovce přebytek a její snaha (či možná touha po penězích či zviditelnění se?) je tedy naprosto zbytečná.

Václav (2007)

Na české filmy moc nejsem, ale Václav je trochu jiný. Herecké role nejen Ivana Trojana v hlavní roli, ale i Jana Budaře, Emílii Vašáryové a mnoha dalších jsou jak šité na míru. Udělení zlatých lvů tomuto filmu je tedy dle mého názoru zcela na místě. Doporučuji :))

Kolotoč (1996) (pořad)

Pořad sám o sobě je ta největší blbost a důkazem jsou i účastníci, kteří jsou jen vyjímečně úplně v pořádku. Ale právě díky nim jsem se nejednou skvěle pobavila a zasmála jako nikdy a to hlavně, když si soutěžící oblíbili písmenko a nechtěli se ho vzdát (A , Ť). Verze s "ťulpasem" Poulíčkem a jeho hláškami nemá konkurenci :D Otázkou ale je, jestli nemá pořad původně trošku jiné poslání..

PORT (2006) (pořad)

Až na moderátora, kterému čeština zrovna moc nejde, je tento pořad ukázkou, jak lze vědu "vyučovat" nejen poučnou, ale i zábavnou a vtipnou formou. :)

Co je to panna? (2008)

Tak tyhle tři minuty mě doopravdy dostaly, na konci překvapily a také rozesmály :D