Hannah Montana (2009) odpad!

Jít na to do kina, byla chyba mého života :D

Já, mé druhé já a Irena (2000)

Tuto s nadsázkou řečeno "komedii" bych nejradši označila za odpad, ale můj oblíbenec Jim Carrey (ale jedině v původním znění bez příšerného dabingu Dejdara!) to zachránil.

Marley a já (2008)

Romantická komedie, které k dokonalosti nechybí snad vůbec nic. Donutila mě k hlasitému smíchu a očekávání smutného závěru, jenž byl ještě smutnější než jsem čekala a samozřejmě mě opakovaně při každém zhlédnutí dohání k slzám. Silný snadno čitelný příběh, který mě prostě dostal a mohla bych na něj koukat stále dokola.. Navíc na hereckých výkonech jedné z mých nejoblíbenějších hereček Jennifer Aniston a (k mému překvapení) i Owena Wilsona se nedá nic vytknout. Hlavní roli ale přeci jen ztvárnil Marley - opravdový herec! Výsledek: skvělá, vtipná a smutná komedie ze života za plný počet hvězdiček. :)

Yeopgijeogin geunyeo (2001)

1. (ale určitě ne poslední) korejský snímek, který jsem zhlédla a k vlastnímu překvapení jsem ho hltala od začátku do konce. Sice jeho jméno v originále jen těžko vyslovím, ale to nemění nic na tom, že mě film uchvátil a skoro až dojal. A epilog byl na tom celém prostě nejlepší.

Super náhradník (2006)

Kolik podobných filmů existuje? Bohužel tolik, že mě Super náhradník ničím nezaujal a nudil. Jednou to stačilo a znovu už to vidět nepotřebuji. Možná mi dojem kazil český dabing, avšak ani děj a kostýmy nebyly reálné. Úplný odpad to ale zase není, své diváky si jistě najde a jednu hvězdičku si zaslouží.

Na vlásku (2010)

Když jsem se dozvěděla o tom, že se chystá už několikáté ztvárnění této pohádky, nejevila jsem o ní větší zájem. Až později po několika doporučeních a pozitivních ohlasech ostatních jsem se přeci jen přinutila k zhlédnutí. A udělala jsem dobře, čekalo mě příjemné překvapení. Nejedná se o ohrané ztvárnění snímku o dlouhovlasé princezně, liší se například skvělým muzikálovým pojetím a vtipem. Ani odpůrce pohádek s předem známým (jak jinak než šťastným) koncem se podle mě nebude nudit ani na minutku :) ..// Aktualizace komentáře: dnes (25.11.2011) znovu shlédnuto v českém znění v HD kvalitě (HBO) a tímto mohu jen znovu potvrdit svůj názor, že Tangled je snad ta nejlepší novodobá pohádka, kterou si prostě nelze nezamilovat! :)

Méďa Béďa (1964)

Pohádka mého dětství, kterou nikdy žádná jiná nepřekoná! Ani její 3D pokračování. A nejvíc miluju Raťafáka!♥

Voda pro slony (2011)

Možná jsem od tohoto snímku zpočátku čekala trochu víc, ale později jsem si uvědomila, že vlastně víc z toho snad ani nejde vymáčknout.. V některých scénách toho bylo však možná až přehnaně moc. To se ale dá při pohledu na film jako celek prominout. Děj byl samozřejmě dle očekávání celkem čitelný a konec jasný, očekávaný, ale popravdě jsem byla ráda, že se opravdu vše vyvíjelo tak, jak jsem čekala. Celkově ode mě 4 a půl hvězdičky a pochvala pro Roberta Pattinsona, který se, jak se zdá, konečně naučil hrát.