Já, padouch (2010)

Animák bez jakékoliv sebemenší chybičky. Tři roztomilé osiřelé holčičky, jeden naoko zlý padouch a asi milion vtipných žlutých mimoňů je vskutku netradiční ale jak v průběhu filmu zjišťujeme, tak i tou nejzábavnější kombinací.

Cesta na Měsíc 3D (2008)

Kdyby nebyl tento animák v 3D verzi, nebyl by ničím zajímavý.

Pod jednou střechou (2010)

Co se stane, když dva lidé, kteří si tak úplně nepadli do noty, spojí osud a jsou nuceni spolu bydlet a vychovávat sirotka? Ano, přesně o tomto zdánlivě nudném tématu je natočeno mnoho filmů. Ale i takováto dějově jednoduchá komedie s předem jasným koncem může být zábavná, překvapující, napínavá a "Pod jednou střechou" je toho jasným důkazem.

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Pro mě jedna z nejlepších novodobých "pohádek" a to i po asi padesátém zhlédnutí. Skvělý nápad, písničky a celkově zajímavé pojetí. Nejvíce mě na celém filmu baví ty děti (seznámení s nimi na začátku + jejich postupný konec spojený s totálně bláznivou písničkou) a samozřejmě Johnny Depp, který jen přidal tu nezbytnou třešničku na dort... :))

Má mě rád, nemá mě rád (2010)

Střídavý pohled dvou dospívajících lidí se šťastným pohádkovým koncem - příběh zní možná obyčejně, ale po shlédnutí se jistě sami přesvědčíte, že je to přeci jen úplně jiné než jste čekali. Hranice mezi láskou a nenávistí může být někdy až nebezpečně tenká.

Yes Man (2008)

Yes!! ...Herecká kombinace Jima Carreyho a Zooey Deschanel je už sama o sobě zárukou skvělého filmu. Když se ještě přidá zajímavý příběh a vtipné dialogy, je skvělá komedie na světě.

Ti druzí (2001)

Trochu jiný horor než ty ostatní. Díky perfektnímu nápadu, profesionálním hereckým výkonům, tajemné atmosféře a především dokonalé pointě u mě tento mysteriózní snímek v rámci svého žánru vyhrává na plné čáře. Dříve či později vás dostanou.. ;)

4teens (2011) (seriál)

Nemůžu uvěřit tomu, že i ČR dokázala vyprodukovat seriál, který má hlavu, patu a konečný počet dílů. A kupodivu se s přivřenýma očima i docela povedl.

Sintel: Příběh draka (2010)

I 14 minut může mít své kouzlo a Sintel je tím nejjasnějším příkladem.