The Beauty Inside (2012) (seriál)

Asi nejkratší seriál s nejvíce představiteli hlavní role. Jak už bylo řečeno, seriál The Beauty Inside nelze sledovat rozumem, ale jedině srdcem. Právě tolik nelogičnosti dělá seriál ojedinělým. Já prostě zbožňuju snímky s trochu jiným příběhem a nečekaným závěrem a právě tento počin originalitou přetéká. Možná by se námět dal přepracovat v celovečerní film, určitě by to stálo za to, ale i takto jsem se bavila skvěle a moje romantická dušička se prostě nabažila. :)

Kdo přežije (2000) (pořad)

Dříve jsem pořad sledovala nepravidelně, teď už si nenechám ujít jediný díl! Není to jen 39 dní plných emocí, strategií a napětí, já na pořad pohlížím hlavně ze stránky psychologické, je totiž plný intrik. lží a taktiky a je vidět, co všechno jsou někteří soutěžící pro peníze schopni udělat. Psychologie jednotlivých soutěžících je nádherně vykreslena. Baví mě výzvy i promluvy jednotlivých hráčů. Stojí to opravdu za to! Mým nejoblíbenějším soutěžícím je zatím Rupert :))

Nevinné lži (2013) (seriál)

Tento seriál, nebo spíše soubor povídek, mi hodně připomíná soukromé pasti... Oba totiž patří mezi jedny z mála českých povedených seriálů. Alice Nellis je skvělá režisérka, herecké obsazení je opravdu bravurní a přestože některé díly jsou malinko slabší, ty ostatní to zase hravě vyrovnávají :)

Nejkrásnější hádanka (2008)

Zdeněk Troška a jeho pohádky už nejsou, co bývaly...Tohle s mou oblíbenou Princeznou ze mlejna prostě nemá nic společného. Někteří režiséři by podle mě měli jít v nejlepším do důchodu, a to třeba i do předčasného.

Velký (1988)

Tom Hanks není jen Forest Gump! A to v tomhle filmu dokázal stoprocentně. Jak někdo dokáže takhle dokonale zahrát 13letého kluka v těle dospěláka, tak nad tím mi zůstává rozum stát. Opravdu velmi příjemný film! :)

Mama (2013)

Ne každý výborný horor musí obsahovat scény plné litrů krve, ne po každém se musí divák ještě týden bát usnout. Mama sice právě tyto dvě podmínky nesplňuje, ale přesto si zaslouží 4 hvězdičky. Já, jakožto divák, který má opravdu rád psychologické horory, jsem si přišla na své. Líbil se mi ten skvěle propracovaný příběh a hlavně naprosto nečekaný konec. Herecké výkony neměly chybu, vyzdvihla bych hlavně ty obou malých holčiček a také Jessicy Chastain. Možná bych naopak ubrala na lekacích scénách, ty podle mě totiž celkový dojem trochu kazily. Jinak jsem spokojená, tvůrci Sirotčince opět nezklamali. :)

Terapie láskou (2012)

Znáte nějaký dvouhodinový film, u kterého se ani vteřinu nenudíte, který celou dobu sledujete s pootevřenou pusou a napětím, jehož herecké obsazení je vynikající a herecké výkony naprosto úchvatné, až neuvěřitelně uvěřitelné, hudební podklad skvěle harmonický a děj bez zbytečných kliček, přímočarý, ale přesto napínavý? Já ano, znám totiž film Terapie láskou..

The Carrie Diaries (2013) (seriál)

Pilot mě bavil! Přesně tak jak jsem i to představovala, Manhattan, móda, mladičká Carrie a její kámošky, sex, výborná hudba i atmosféra... Anna Sophia Robb, úžasná!! Po prvním díle ale nebudu hodnotit, uvidíme dál, určitě budu sledovat! :)

Adele: Živě z Royal Albert Hall (2011) (koncert)

Maximálně dokonalá emotivní záležitost. Koncert Adele v Albert Hall jsem dneska zhlédla a hlavně poslechla si podruhé. Podruhé s permanentní husí kůží, mrazem v zádech a za častého otírání si slzami zamlžených očí. Byla jsem na mnoha koncertech, ale jednou bych chtěla zažít naživo nějaký takový jako jsem mohla vidět alespoň v TV. Sice jsem si i tak připadala jako v té hale, ale věřím, že na místě to musel být pro většinu zúčastněných nejsilnější zážitek v životě. Zpěv Adele je samozřejmě bezkonkurenční, ale pro mě byl jasným vrcholem okamžik, kdy svítící displeje mobilních telefonů připomínající hvězdy se za zpěvu Make you feel my love rozsvítily na počest Amy Winehouse.

Paralelní světy (2012)

Zapomenu na posledních 10 minut a dávám 5 hvězd.. :)