Neobyčejný život Timothyho Greena (2012)

Moje pocity z tohoto filmu jsou doopravdy hodně rozporuplné. Na jednu stranu se dá brát jako pohádka, na druhu stranu jako sen dospělých.. Vtipné a veselé scény se s těmi smutnými mění opravdu každou chvíli a proto je celková atmosféra snímku taková ... zvláštní. Pár doopravdy nelogických momentů (10 letý kluk, který vyleze kdovíodkud z hlíny a jemuž rostou na nohou listy, se zamiluje do asi 15 leté dívky, ...) mi přišly až komické a přemýšlela jsem, jestli tvůrci nejsou tak trochu vadní. Tento filmy by se tedy dal hodnotit z různých pohledů celou škálou hodnocení a vždy by to bylo pochopitelné.. Zhlédnutí ale určitě nebylo ztrátou času a já věřím, že se na film podívám ještě minimálně jednou a třeba změním ten svůj vlastní pohled..

Mickeyho klubík (2006) (seriál)

Hodnotím za mého 5 letého bratrance, který tento seriál prostě miluje! :)

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Jít na tohle do kina byla zpočátku spíše povinnost, četla jsem totiž všechny knížky a viděla všechny předchozí (ne moc povedené) filmy, ale tento prvotní účel se nakonec změnil. Poslední díl jsem si užila a utekl celkem rychle a já jsem se ani nestihla začít nudit. :) Určitě se jedná o nejlepší část celé série s hromadou zvratů a zajímavých scén. Pár hluchých momentů a chyb se samozřejmě našlo, ale vše přebila skvělá atmosféra, hlavně bych vyzvedla tu ve scéně týkající se souboje. Všichni herci podle mě ve srovnání s minulými díly dospěli a jejich herecké schopnosti vzrostly mnohonásobně. Trochu mi vadil ten sentimentální konec, který mě však i přes obrovskou snahu nedohnal k slzám a nemohla jsem tak napodobit pubertální faninky. Film však doporučuji jako oddychovku, od které by člověk neměl moc očekávat a třeba bude odměněn příjemným překvapením :)

Živí mrtví (2010) (seriál)

Tenhle seriál prostě nemá chybu, nikdy bych nečekala, že mě námět zombie takhle chytí! Ale stalo se a já chci další, další a další díly, prosííím!

Dorian Gray (2009)

Po přečtení knihy musím poznamenat, že tento film je podle mého názoru jen směšným pokusem o její zpracování.. Nesálá z něj ta správná atmosféra, kterou bych si představovala. Na druhou stranu ale toto zpracování je uděláno trochu z jiného úhlu pohledu, než z toho, jež zastávám já. Je modernější a tak chápu, že si mnoho příznivců najde :) Já nečíst originální Wildeovo dílo, taky bych šla možná s hodnocením nad průměr.. ale takhle - to prostě nejde..

Hotel Transylvánie (2012)

Zase jednou konečně povedený animovaný film. Návštěva kina se tentokrát opravdu vydařila, já jsem vycházela ze sálu se spokojená a usmívající se. Tento film mi nabídl vše to, co by měl každý kvalitní snímek: napětí, dojetí, zábavu, ... Dokonce jsem se několikrát i zasmála a některé hlášky mi v hlavě zůstaly. Příběh je sice jednoduchý, ale potěší nejen děti ale i staršího diváka :) Jediné, co nesnáším, je písnička na závěr, bez které by se film opravdu obešel! Ale to je asi chyba na mé straně.. Ale každopádně doporučuji všem generacím :)

2012 (2009)

Celkem zajímavý snímek o tom, jak by "mohl" vypadat konec světa.. Není to sice zrovna moc reálné a plno chyb, které jsou v rozporu se zdravým rozumem, se vloudilo, ale já jsem se dobře bavila. Dvě a půl hodiny utekly docela rychle. Já miluju katastrofické filmy, takže jsem byla spokojená. Ale čeho je moc, toho je moc, takže bych přeci jen možná trochu ubrala. Herecké výkony tedy nic extra, ale ty v tomto filmovém žánru ani nejsou tím nejdůležitějším...

Česko Slovensko má talent 3 (2012) (pořad)

Já vím, je to pořád stejné jako ty minulé díly, ale právě ani výkony nejsou nijak horší, což se u některých pokračování podobných soutěží stává. A navíc já už jsem prostě zvyklá na fakt, že každou neděli si od osmi večer pustím nějakou talentovou show... A klidně by to tak mohlo být pořád a nevadilo by mi to :)

Hoodwinked Too! Hood vs. Evil (2011)

Přestože u prvního dílu téhle bláznivé pohádky jsem s nízkým hodnocením většiny uživatelů nesouhlasila, s hodnocením tohoto nezdařilého pokračování už souhlasím stoprocentně. Tolik jsem se těšila, že se znovu zasměju a že mě to bude bavit stejně jako předchozí díl, ale bylo to až moc nudné na to, abych se na to (oproti jedničce) chtěla ještě někdy podívat. Tohle je důkaz, že nějaké filmy by prostě pokračování mít neměly..

Sněhurka a lovec (2012)

No dobře, chvílemi mě to zezačátku malinko nudilo a Kristen nebyla úplně 100%ní, ale ty ostaní herecké výkony a ta tajemná atmosféra mě skvěle upoutala a vtáhla do děje jako málokterý film. Celkové zajímavé pojetí si prostě chvalitebné hodnocení zaslouží, 3 hvězdičky, nad nimiž jsem zpočátku uvažovala, by byly přeci jen moc přísné.