Stopky lásky (2009)

Na tenhle film jsem se těšila a chystala už od doby, co jsem viděla podle mě trochu podobný Vyměřený čas. Ale právě po In Time jsem neočekávala už žádný zázrak. Moje překvapení však bylo obrovské. Celou dobu jsem se příjemně bavila a děj mě natolik vtáhl, že jsem v jednu chvíli začala přemýšlet, jestli si takové "hodinky" taky nepořídím:D Nejedná se o obyčejnou nudnou romantickou komedii, ale je skvěle doplněna touto zajímavou myšlenkou a to z ní dělá neobyčejnou. I přes občasnou předvídatelnost děje a průměrné výkony herců - 5*!

Hugo a jeho velký objev (2011)

Po dlouhé době jsem navštívila kino a nelituji. Někdy je lepší si chvíli počkat na pořádný snímek a Hugo patří mezi ty opravdu vydařené. Setkala jsem se s knižní předlohou, která mě svým nápadem obrázků místo textu zaujala a filmová verze se dle mého názoru povedla stejně tak. Navíc se možná začnu trochu více zajímat Georgesem Mélièsem. Příjemně strávená dvouhodinka.

Po sexu (2007)

Tak tohle se mi líbilo hodně! :) Zaujaly mě: 1. "nezávazná" dvojice, 3. dvojice "poprvé" a 4. dvojice lezby s Milou Kunis... 2., 5., 6. a 7. dvojice byly celkem průměrné a ne moc zajímavé. Zato poslední 8. dvojice mě pobavila skvěle! :D :D Bez ní by to určitě 4* nebyly.

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Už teď se těším na další dva díly. Rooney Mara měla za svůj úžasný herecký výkon dostat Oscara..

Důkaz (2005)

Miluju filmy, při kterých vydržím napjata až do konce. A tím Důkaz bezesporu je. Nebo není? Tak tedy zkuste dokázat opak... ;) + můj oblíbenec Jake, výborný Anthony a okouzlující Gwyneth!

Neklid (2011)

Osobitý jemný příběh, výborná ústřední dvojice a nenucená atmosféra mě i během krátkých 91 minut dokonale vtáhla do děje. Dojemný, kouzelný a klidný NEKLID..

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad)

Kdy Nově konečně dojde, že tyhle soutěže jsou už nějaký ten čas pasé? Co třeba alespoň vyměnit Mareše, Tinu nebo Rytmuse?!!

Pařba v Bangkoku (2011)

Kdybych neviděla jedničku, dala bych minimálně o * víc.. Je to opravdu jak okopírované, jen malinko poupravené.. škoda! Opět vtipné, herecky skvělé, ale už ne originální. Dvakrát se to dalo a líbilo, ale třetí pařbu, tentokrát v Los Angeles, si nejspíš nechám ujít.

Všechnopárty (2005) (pořad)

Dříve jsem tuhle talkshow měla docela ráda, v současné době se nemůžu zbavit pocitu, že Šíp se snaží ke svým hostům chovat stejně drze jako Kraus a na rozdíl od Krause mi to u něj moc nesedí..