Starman (1984)

"Co je to láska?" - "Láska je... láska." Velmi příjemný snímek na víkendové odpoledne! :)

Unspoken (2006)

Troian Bellisario, kterou jsem doteď znala pouze ze seriálu Pretty Little Liars jako Spencer, zahrála hlavní roli v tomto krátkometrážním snímku opět naprosto skvěle. Ostatní herci také působí velmi přirozeně, nenuceně a celkový film je velmi příjemný. Homosexualita, drogy, přátelství, zklamání, žárlivost a bezmoc se nabízí klidně i k rozvedení děje a charakterů jednotlivých postav, čímž by mohlo být vytvořeno dlouhometrážnější drama, které bych s radostí uvítala! :)

Ulovit miliardáře (2009) odpad!

Škoda času stráveného sledováním i jen části filmu..

Láska na druhý pokus (2004)

Ten film, u kterého se ani chvilku nenudíte a jste napjatí až do úplného konce.. Možná je to plné klíšé, kýče atd, ale takové romantické filmy prostě jsou a tenhle má ještě něco navíc. Herecké obsazení mohlo být sice o dost lepší a sympatičtější, ale jinak opravdu velmi příjemná podívaná!

Dlouhá cesta (2002)

V poslední době romantické filmy vyhledávám a často jim uděluju to největší možné hodnocení, tohle je však výjimka. Moje velká očekávání byla několikanásobně zklamána. V mnoha případech k romantickým filmům klišé patří, ale v takovéhle míře je to opravdu přehnané a skoro neúnosné... Promiňte, ale těch 73% nechápu a přemýšlím, jestli i ta jedna hvězdička ode mě (za hudbu a Mandy Moore) není trochu moc!

50/50 (2011)

Jeden z těch filmů, co za rozmazanou řasenku stojí. A to jsem si první hodinu říkala, že snímků s podobným tématem jsem viděla nespočítaně a že tenhle mě přeci nerozbrečí. Ale mýlila jsem se a od scény v autě jsem viděla zbytek filmu přes slzy trochu rozmazaně. Zatímco Seth Rogen mi nijak hvězdný nepřišel, Joseph Gordon-Levitt i Anna Kendrick velmi příjemně překvapili! Dokonce i spojení komedie a dramata s vážným tématem se povedlo a mě osobně sedlo. Můj první velký filmový zážitek roku 2012, který už moc filmů v tomto roce nejspíš nepřekoná.

Šmoulokoleda (2011)

Šmoulí vánoční koledě jsem udělila shodné hodnocení jako té Zemeckisově, čtyři hvězdičky. Shodou okolností jsem je obě viděla v jeden den s jen pár hodinovým odstupem. Na Šmoulokoledě se mi navíc hodně líbilo střídání těch "starých" animovaných a "nových" 3D postaviček a chytře zvolená role Mrzouta. Uvítala bych však větší zapojení mých oblíbených záporáků Gargamela a Azraela..

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko (2001)

Celkem příjemná pohádka převedená z animované verze do hrané s nicmoc hereckými výkony, jež však vůbec nevadí mladšímu publiku, pro které je snímek určen. Viděla jsem ho už poněkolikáté a vždycky jsem se u některých scén dokonce pobavila. "Chutná to jako autobaterie.." :DD