Hotel Paradise (2012) (pořad) odpad!

Myslím, že jako jedna z mála nedávám "odpad" bez podložení. Viděla jsem 2 díly této reality show a oba byly skoro stejné. Proto předpokládám, že ostatní díly jsou podobně příšerné. Víc slov k tomu už raději nemám...

menZONE (2012) (pořad)

Zas tak hrozný, jak tady všichni soudí to teda není.. Dokonce i mě jakožto "woman", pro které je vstup zakázán, pár reportáží v každém díle zaujme a kecy těch dvou pobaví.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Tahle žlutá rodinka mě nikdy nepřestane bavit! Každá postava je výjimečná, vtipná a dokonale promyšlená. Děkuji bohu za Matta Groeninga, bez něhož bychom byli všichni ochuzeni o skoro pětistovku dílů tohoto komediálního seriálu.. Navíc jeden z mála seriálů, který je dle mého názoru v českém znění ještě lepší než v originále! 6* z pěti!

Kocour v botách (2011)

Na kocourka jsem chtěla původně jít do kina, ale protože to nevyšlo, tak jsem si počkala na DVD a teď jsem ráda, protože to moc velký zážitek nebyl. Kocourek je sice roztomilý, vtipný, ale po hodince a půl už začíná lést na nervy... Doufala jsem, že se alespoň na chvilku mihne Shrek nebo Oslík, ale bohužel jsem byla zklamána. Na rozdíl od klasické Shrekovské série už tento díl vyhledávat nebudu.

Nedotknutelní (2011)

Dva naprosto odlišné charaktery a příběh o jejich spojení a vzájemném ovlivňování jednoho druhým... Navíc fakt, že se jedná o skutečný příběh podle událostí, které se opravdu staly, vás jistě nenechá chladným. Moc se mi to líbilo, ale na 5 hvězdiček to, alespoň podle mého vkusu, není. Možná po příštím shlédnutí..

Taxík (2008) (pořad)

Aleš Háma - nejlepší, Tomáš Matonoha - průměr, ale Monika Absolonová? - děs!!

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Americký koláč po osmé? A proč ne?! Velmi vtipná podívaná, která mi tak nějak hrála do noty a aktuálního naladění. Po těch nepovedených pokračováních Prciček 1, musím říct, že jsem se zase smála a při nějakých scénách i za břicho popadala stejně jako u jedničky. Komedie, jak má být.

Nouzový východ (2008)

Naprosto ohromující výkony Kate a Lea a skvělá režie Sama Mendese... Mimo jiné také dokonale vybarvená atmosféra nefungující americké rodiny v letech minulých a výborné hudební pozadí.. Nemám co dodat, takhle podle mě má vypadat drama!

Partička (2011) (pořad)

Nechápu, proč je Partička přesouvána stále na pozdější vysílací čas, když začíná být čím dál oblíbenější.Jinak výborná show, která ukáže, kdo je doopravdy dobrý herec schopný improvizace v každé situaci. Dle mého názoru to v tomto ohledu vyhrává Ondra Sokol na plné čáře. Jen škoda, že jsou účinkující stále stejní, ráda bych viděla i jiné české či slovenské improvizující herce.

Alles Gute (2009) (seriál)

Možná hlavně protože nesnáším Šteindlera a také kvůli gramatickým a výslovnostním chybám v němčině... Ale jinak Alles Gute!