Avengers (2012)

Pomalej rozjezd, ale musí se nechat, že to za to stálo. Mělo to hlavu patu a nádherný finále. Závěr filmu je tak akorát. nic než "jo když přide dobrý nápad budeme pokračovat". Tak jen ať to chlapci nepohnojí. Jen si říkám, že spouta lidí na to nadává a nevědí proč se jim to vlastně ani nelíbí. A když to člověk veme kolem a kolem tak zjistí, že ani né půla neviděla Hulka, ani ne třetina Ironmana,Thora a to nemluvě o Captainovi Amerika, kterého bych ani já bez vlastního zákmu nezaregistroval. Problém neni v nich samích, ale v tom, že dost často se to k nim ani nedostane, aby poznali co to je comixový hrdina. Natož, aby věděl co Marvel doopravdy je pro řadu kluků a mužů s klukem v sobě. Ano chybí tady dost často vzdělání. Snad se to tady v té pidi zemi časem nějako napraví.

Johnny English se vrací (2011)

Bál jsem se trapnosti jako v bylo vidět v předchozím Englishovi. Ale kupodivu to tak od dvě laťky stouplo. Děj je sic né moc vydařený má někde své mezery, ale i tak jsem si Rowana Atkinsona užil. Jinak je to výborně obsazený film a jsem rád že jsem ho viděl narozdíl od předchozího dílu kdy bych se nejradši odstřelil. Možná to je změnou režie možná něčím jiným. Ale pokud by se tento styl trochu vypiloval, možná ale zdůrazňuji možná bych se u toho bavil jako u Bláznivé střely.

Johnny English (2003)

Chvílema až trapný humor. Nebýt tam Rowana Atkinsona tak na to asi nekouknu. Je smutné jak tak nadaný komik může vzít tak ubohou roli.

Hitman (2007)

Lepší zabiják času. Stojí to na něj kouknou? Ano! Proč? Abych viděl jak opravdu akční film nemá vypadat. Děj jako kdybych už někdy viděl... Hmm kde? Ááá jako v každém průměrném akčňáku. Ale musí se nechat že Olyphant se na to hodí.

Ctihodný občan (2009)

Dobře obsazený film a výborným námětem. Děj byl napínavý od začátku do konce. Děj ukazoval na to, že to bude výborný film a že se zas pro jednou v Americe vydařilo. Bohužel na konci filmu přišlo veliké zklamání z toho, jak vše zkončilo takovým falešným Happy Endem. Nějako to nesedí, člověk který se chová tak racionálně, deterministicky a má vše tak propracované, že by si nekryl záda? Ale i tak na to stojí kouknout.

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Na tento film jsem se velice těšil, ale nakonec zklamal. Nebylo to zápletkou, ale ani zpracováním tématu. Ale žalostným nabalovaním zápletek, aby film získal na spádu. Jak zde bylo řečeno Rodriguez umí udělat krátký film, ale delší věci jsou tragické.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Velmi vydařený film s pěkným závěrem. Velmi dobře zde zahrál charakter postavy Kurt Russell. Na Tarantina se mi film zdál slabší, ale musí se nechat to, že mě nezklamal a i takže jsem si ho užil.

Red (2010)

Sranda až do konce. Je to to co má být pobavit a zároveň nebýt složitý. Jo spoustě z vás to přijde průměrný, ale tak to má být tohle neni žádná 2001 vesmírná odysea, kostka či podobné věci. Tohle je akční komedie a svému žánru dostála od A do Z.

Dokonalý trik (2006)

Velice vydařený film s výborným hereckým obsazením. Na tomto filmu se nedá nic vytknout a proto se to nedá shlédnout jen jednou.