• Thriller

Luther: Pád z nebes (2023)

To mohol byt taky dobry film, ale boli tam také scénáristické bulshity, že ...

Kluk spolkne vesmír (2024) (seriál)

Zahraté to bolo dobre, natočené tiež. Ako celok bol ten seriál, ale nejaký divný.

God Is a Bullet (2023)

Tak toto bola riadne surová a brutálna "jazda". Atmosféra filmu je trýznivá a podčiarkuje to fakt, že je to natočené podľa skutočnej udalosti. Gore.

V pasti (2018)

Ja horory nemám rád, ale tento bol viac ako iba horor. Bol to napínavý, miestami dosť brutálny film. Bol dobre štábom nahratý a hercami zahratý. Na konci ma prinútil aj k zamysleniu sa.

Oppenheimer (2023)

Kvôli tomuto filmu som cestoval hodinu do najbližšieho IMAX-u, lebo vraj keď nie iný, tak tento sa tam oplatí vidieť. No po stránke kvality obrazu som nevidel rozdiel a čo sa týka zvuku, ten tam bol výborný, avšak miestami až priveľmi hlučný. Preto som bol prekvapený, že prísediaci vedla mňa po necelej polovici filmu zaspal a to tak, ze chápal. To mieste viac rozptylovalo od sledovania filmu. Film je založený na dialógoch a tak ak nie ste v angličtine úplný majstri (tak ako ja), budete mať čo robiť s titulkami. Ja niesom očividne cieľová skupina tohoto filmu. Kludne by som prijal, keby bola stopáž 120 min; miesto 180. Za obsadenie dávam tri. Inak podla mňa N.U.D.A. a preto aj ospravedlňujem prísediaceho za "odpadingy".

Vřískot 6 (2023) odpad!

Nič dobré. Celé zle!

Lou (2022)

To bolo býčie hovno.

Top Gun: Maverick (2022)

Nieje to iba za štyri, ale ani až za päť. Všeobecne si myslím, že výborný film a keďže tu nie sú polky, tak päť

Dalgliesh (2021) (seriál)

Výborná atmosféra britských detektívok. Interiéry a exteriéry, kamera a herecké výkony. Odporúčam.