Logan: Wolverine (2017)

Život není peříčko. Starat se o nepříjemného znechuceného človíčka je někdy za trest. Pravý pech ale přijde, když ti chce někdo utrhnout palici. R-ko jenom a jenom snímku prospělo! A celkově se jedná spíše o špinavý western s krvavou příchutí na jazyku. A to já rád :-)

Deadpool (2016)

Ahoj kluku, potěšil jsi mě a já Tě taky potěším, protože Ti děkuji za skvělou krvavou jízdu a Tvůj suchý trapný černý humor, který miluju :-) Producenti jsou prý podle něj kokoti a scénáristé praví hrdinové! :-D To je moc :-)

X-Men: Apokalypsa (2016)

Ale jo. Trochu mě to ze začátku vykolejilo, protože trailery na film opět zvedali prdel až k nebesům, přesto po další projekci jsem byl z toho pocvrkaný. Krok zpět, navíc z Isaaca se dělal nadbůh, který podobně jako Ultron z A2 až zas tolik na pilu netlačil. Ale pozitivem je popcornová efektivní zábava, která splní - možná nezvedne laťku, ale také ji nezlomí, očekávání.

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Návrat ztraceného syna v křesle aneb možná jsme čekali film roku a dostali trochu vlažnou vodu, místo té horké. To bylo na úvod. Jinak je Budoucí minulost nadstandardní záležitostí. Jackman perlí, Michael by mohl být Darth Vader a Jenniferka zaválela taktéž luxusně. Nakonec jsem odcházel nadmíru spokojený :-)

X-Men: První třída (2011)

Matthew Vaughn umí. Když zavřu oči dokážu si představit, že režíruje Singer, i když to tak není! Mladí hrdinové byli cool už za mlada :-) Nemám, co vytknout. Nápad střídá nápad. Závěr vždy zamrazí.

Wolverine (2013)

James Mangold chtěl natočit film o Hughovi Jackmanovi, který se rozhodne nezastřihnout drápky a má namířeno do Japonska, aby to natřel Pikachuovi, který nakonec nechce být hodný žlutý kamarád :-D ( A to nemyslím teď rasisticky)!

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Film sráží dolů scénář a některé jednání postav i momenty, kdy se má člověk spojit a Ryan Reynolds ( Jako se po letech ukázalo ) nebyl správně využit. Dozvíme se, co se Rosomákovi stalo, pravdou ale je, že seznamovačka mohla dopadnout lépe.

X-Men: Poslední vzdor (2006)

Nevím, co se stalo? Co? Kdy? Kde? Poslední vzdor je slabší. Konec mohl být velkolepější a byl znát úpadek na kvalitě. Přesto film nabízí i spoustu pozitiv a zaslouží si být jen o třídu horší.

X-Men 2 (2003)

Stejně skvělý jako první díl. Singer věděl, že nemá zpívat ale režírovat a dodal další klenot!

X-Men (2000)

Rosomák není pták, ale je to mutant! Super příběh se skvělými souboji, zvraty a srdcem. Revoluce, která otevřela Marvelákům oči a donutila popřemýšlet na zadní vrátka :-)