Dvanáct do tuctu (2003)

Správná bláznivá komedie přesně podle mého gusta - Steve Martin je prostě borec.

Garfield ve filmu (2004)

Garfield je můj nejoblínější komix, proto mě taky mrzí, jak chudáka kocoura dokázali pokazit! Vtipem ani ničím jiným to nemá s Garfieldem nic společeného, akorát si půjčili jeho slavnou tvář, aby si přihřáli trochu svoji polívčičku. No ale jinak to byl průměrný film, takže nemůžu dát míň než dvě hvězdičky, i když za to co udělali tomuto kreslenému kocourovi bych nejradši dala jenom jednu...

Troja (2004)

Velkolepý historický dobrodružný film, krásné kostýmy, krásné kulisy, co na tom, že tvůrci pozměnili pár "faktů", když to dohromady tak skvěle funguje a herci odvádí skvělé výkony!

Hříšný tanec 2 (2004)

Jedno velké plus je určitě to, že film nemá stejnou dějovou linii jako jednička, jak to spousta ostatních dvojek dělá. Tvůrcům se povedlo namixovat zde skvělé písničky (tento soundtrack je jeden z mých nejoblíbenějších) a herci taky dost dobře odtančili své role, takže rozhodně celkově vydařený snímek.

Hříšný tanec (1987)

Filmová klasika, kterou je asi netřeba komentovat. Viděla jsem to už hodněkrát a pořád mě to baví. Prostě správný mix romantiky, tance a dobrých písniček.

Hudbu složil, slova napsal (2007)

Krásná romantická komedie, určitě jedna z těch lepších. Drew Barrymore to s Hughem Grantem prostě sedne a ty písničky z filmu se mi moc líbily.

Důkaz (2005)

Jako matematika mě tenhle film hodně zaujal, nejsem si jistá, že ostatní, co do tohohle světa nevidí, můžou pochopit, proč se vlastně dělal takovej humbuk kolem důkazu nějaké věty... No každopádně Anthony Hopkins i Gwyneth Paltrow předvedli hodně uvěřitelné výkony - přechod mezi tím, co je pravda a co výmysl, co geniálnost a co šílenost... hodně povedené.

Chci to! (2007)

No byla to ale pěkná blbost, vlastně ani nevím proč jsem tomu dala tak vysoké hodnocení... ale ve druhé půlce se pár vtipných scén našlo, takže asi proto no...

Jak se krotí krokodýli (2006)

Ty nejlepší scény byly v traileru. Zbytek filmu byl totálně o ničem, velká nuda a nepodařené vtipy.

Jak ztratit kluka v 10 dnech (2003)

Průměrná romantická komedie, ale ten nápad s tím, že ona se vsadí, že do 10ti dnů odežena a on zas, že ona se do něj do 10ti dnů zamiluje, je opravdu originální..