Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Podle ukázek jsem čekala něco jiného - dobrou komedii. Ale místo toho to byla komedie, která místy ztrácela dech. Adamu Sandlerovi už tak nějak pomalu začínají docházet vtipy...

Kouzelná chůva Nanny McPhee (2005)

Hodně vtipná a hodně dojemná pohádka, která si těch pět hvězdiček určitě zaslouží, protože se musí líbit nejen dětem ale i dospělým.

Kvaska (2007)

Tak tenhle film mě dostal svýma skvělýma písničkama, musela jsem si je potom pořád zpívat! Řekla bych, že na to, že je to náš český film, tak je opravdu dobrý. A Rudolf Hrušínský jako záporák byl opravdu skvělý.

Legenda o Zorrovi (2005)

Dvojka byla snad ještě lepší než jednička, spousta vtipných scén. Zorro je prostě Zorro.

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005)

Knížka je svým strohým stylem určena hlavně dětem, proto mě hodně překvapilo jaký kabát tomu režisér dokázal dát a ukázal nám tenhle úžasný pohádkový příběh schovaný za skříní v tak krásných barvách s tolika zajímavými tvory... krásný rodinný dobrodružní snímek.

Letuška 1. třídy (2003)

Mnohý by řekl průměrná romantická komedie, ale podle mně taky pěkně nudná a naivní, což z ní dělá komedii podprůměrnou.

Looney Tunes: Zpět v akci (2003)

Sice je děj nic moc, ale postavičky z Looney Tunes jsem měla jako malá moc ráda, takže prostě nemůžu dát míň než tři. Bohužel ani víc.

Maharal - Tajemství talismanu (2006)

Skvělý český dobrodružný film. Indianovi Jonesovi se zrovna neblíží (což bude asi tím, že je určený spíše dětem - respektive rodinný film), ale objevují se tu skvělí herci a nejsou tu žádné nudné scény, takže opravdu doporučuju.

Burani z Beverly Hills (1993)

Bláznivé komedie v tomhle stylu mám prostě ráda. Co na tom, že ostatním se nelíbí, já se na tenhle film můžu dívat kolikrát chcu a pořád mě baví.