Skleněný tygr 2 (2006)

Výborné pokračování veleúspěšné jedničky, která seriózně navazuje v příběhu. Vtipy jsou nové, neokoukané. Prostě paráda!!!

Skleněný tygr (2001)

Nejlepší maďarská komedie vůbec. Hlášky ťulpase Sanyiho jsou legendární. V žádném případě se nedá tento film přiřadit k žádnému z české kinematografie - a už vůbec ne k Babovřeskám!!!

Tibor vagyok, de hódítani akarok (2006)

Jedná se o povedenější Maďarskou komedii, která by se dala nejlépe srovnat k české komedii Rafťáci. Mladému Tiborovi se bortí jeho plány na ideální letní prázdniny, když se dozvídá, že propadl z dějepisu. Proto je nucen odjet do Hotelu Flamingó, letního sídla jeho otce. Právě zde se setkává s neznámou cizinkou, v níž nalezne dívku svých snů - Lady Sandru.

Rychle a zběsile 7 (2015)

Neexistuje špatný rychle a zběsile. Jen lepší a lepší. A tenhle přátelé - je ten nejlepší. Akční scény super, co na tom, že lítají z auta do auta? Ve Smrtonosný pasti Bruce Willis zdolal všechny napůl mrtvej, a taky je to hitovka. Nejvíc oceňuji lidskost herců a tvůrců - závěrečné loučení s Paulem je nejdojemnéjší v hiatorii filmu. A za to ty prachy, ze kterých tenhle film udělali sakra stojí!!!

Živí mrtví (2010) (seriál)

Bezkonkurečně nejlepší seriál!!! Nechutnosti stranou- přes to se časem dostanete... ale ten děj, napínavé situace, zvraty a ten san-of-a-bič Guvernér... to dělá seriál seriálem, a to naprosto nejlepším, co se poslední dobou objevilo

(Ne)zadaní (2013)

Náhodou, mě se to celkem líbilo, trio Zac, Michael a Miles tvoří super partu kamarádů, se kterou se ztotožní skoro každý

Hitchcock (2012)

Alfred Hitchcock byl a navždy bude mistrem napětí, hororu, mistrem filmu. Tento snímek dělá poctu velkému mistrovi, a ve filmu samotném se skrývá další mistr, brilantní Anthony Hopkins, který dokázal stvárnit tak legendární postavu filmového průmyslu, jakým bezpochyby Hitchcock byl.

Dovolená za trest (2014)

Ať si říkà a kritizuje kdo chce co chce... Sandler opět nezklamal a nabízí nám smích od začátku do konce

10 pravidel jak sbalit holku (2014)

Po dlouhé době naprosto senzační komedie, a konečně Donutil v roli, kde mi "nepije krev". Pro mně za 4 hvězdy.