Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Je mi velikou ctí přidat tento komentář, navzdory tomu, jak jsem se obával, jako asi každý, aby nový Star Wars díl, v podstatě pokračování dlouho staré a vynikající ságy, byl věrohodným pokračováním, a podařeným startem nové éry. A JE TOMU TAK!!! Tento díl nám nejenom otevírá nový děj, který se podařilo navázat na ten starý, a vymyslet tak vynikající příběh, ale s lehkostí a trochu i vážností otevřel novou éru novodobé ságy této kultovní značky. Určitě je se na co těšit, a doufám, že to jen tak rychle neskončí. Ovšem i v pokračování by se měl k režii dostat pan Abrams, protože s jeho precizní a dokonalou prací je možné docílit výborného výsledku, jako je tomu důkazem tento film. Trochu mi do noty nehrál hlavní záporák, na temnou stranu orientující se syn Hana Sola a princezny Lei (dokud měl na sobě masku, byl dechberoucí a trochu i strašidelný, herec který se pod ní skrýval tak trochu ztrácel na věrohodnosti zlého "lorda" temné strany, a s jeho odstátými uši připomínal spíš Froda.... ale i pokud se s tím vyrovnáte, hlavně v hlavním boji proti nové "džedájce", tak vám to tolik vadit nebude). A hlavně LUKE SKYWALKER, který je si aspoň podobný svému mladšímu já, kdežto Lea po pár plastikách jen tak tak připomíná své původní nezapomenutelné působení. A na konec si dovolím podotknout, že přitom, kdy se dozvíme osud Hana Sola, o který se postará jeho vlastní syn, nejednomu skalnímu fanouškovi přivede k vyjevenému výrazu s otevřenou pusou, a možná i uroněnou slzu.

Vejška (2014)

Když dá někdo do filmu hlášku typu: po filmu Gympl.... tak ten pro mně ztrácí hodnotu. Jedna * za herce

Gympl (2007)

Debilní a imbecilní rozhovory

Predátor (1987)

Absolutní klasika, není co dodat. Skvělý napínavý snímek

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Az na obcasne klise a nekdy nudne dialogy, jeden z nejlepsich komedialnich serialu

Chaplin (1992)

Velice působivý životopisný film jedné z legend filmu!

Závod s časem (2013)

Paul Walker podává dojemný výkon o tom, jak udržet svoji novorozenou dceru na přístroji, když všechny životu potřebné elementy vypovědí službu. Odpadům, co tu odpadově kritizují doporučuji místo zapnutí holícího strojku na baterky, oholit své přirození nabroušenou břitvou, a jídlo si nenechat donést donáškovou službou, či ohřát v mikrovlnce, ale zkusit to bez toho.

Hitman (2007)

Ať si říká kdo chce co chce, jedná se o nejlepší imitaci známé série počítačových her. Timothy Olyphant se na tuto roli přímo narodil, jeho chladný výraz a držení těla přesně vystihuje charakter postavy.

Skleněný tygr 3 (2010)

Výborné ukončení úspěšné trilogie. Hlavní účastníci se dostávají do jiných situací, než v předchozích dílech. Sanyiho hlášky v tomto dílu dosáhly největšího vrcholu - scéna, kdy si to sviští ve "vypůjčeném" autě a Sanyi pozře berušku (katica) velmi připomíná scénu z filmu Project: Alf.