Divočina (2014)

Naprosto strhujici film ktery vas dostane do deje. Naprosto skvely herecky vykon Reese.

Mělčiny (2016)

Kdo tomuto snímku dá hodnocení menší než 4*, je naprosto vypatlanej a filmu vůbec nerozumí!

Čarodějnice (2015)

Celou dobu budete s naběhnutými žilami a zvýšeným pulsem čekat, co se přihodí. No moc se toho teda nepřihodí, ale temná atmosféra nechybí od začátku až do konce. Nejvíc zklamal asi konec, ale jinak skvělé zpracování.

Les sebevrahů (2016)

Myslím si, že je tento film hodně podceňován. Nejedná se o žádný kultovní snímek, či přepracování nějaké historické události nebo vytvoření něčeho nového, ale lekající scény za 10, herecké výkony za 9 a příběh za 5 bodů. Čili lepší průměr.

Mortdecai: Grandiózní případ (2015)

Chtěl jsem, ale opravdu tomu nejde dát víc hvězd. Dokonce i ty 2 hvězdy jsou hlavně za výborný, leč nudný výkon Johnnyho Deppa, který známe již z jeho předchozích snímků, a, bohužel, nás nijak nepřekvapí. Za celých 107 minut však nebyl ani náznak pohybu v koutku, že bych se měl na nějaké scéně usmát.

Příchozí (2016)

117 minut čučíte a čekáte, kdy bude nějaké rozumné vyrozumnění toho, o čem se tu do prdele jedná. Film roku? Leda houby. 4 hvězdy dávám za dobrý výkon herců a za speciální efekty.

Doktor Strange (2016)

Jako koukat se na to dalo, ale mně to přišlo trošku fádní. Slabší díl z marvelovských klasik.

Želvy Ninja 2 (2016)

Podle mně je tento druhý díl Želv Ninja strašně podceněn. Kdo vyrůstal v té době, kdy v televizi sjížděl jeden díl za druhým klasického animáku, tak bude nadmíru potěšen, jelikož zrovna ve dvojce se ukáží všechny postavy, které do franchisu Želvy Ninja patří. A nejvíc potěší závěrečné titulky, kdy spustí klasický song "Teenage Mutant Ninja Turtles". Prostě za mně naprostá pecka!