Rychle a zběsile 6 (2013)

Když nepočítám "supermanovskou" scénu Vina Diesela a to, že vyjde zpoza plamenů jako Terminátor, je tento film špičkou v celé řadě, ve které konečně všechno do sebe zapadá. Uvidíme, co nám přinese slibovaná sedmička. Ale tento díl je jednoznačně špičkový!

Neváhej a zavolej… (2012)

Místy se mi jeden koutek u úst mírně zvedl v tzv. "úsměv"... jinak nuda na druhou!

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Ani mě to nezklamalo, ale ani nepotěšilo... takový průměr. Skvělý Bruce Willis, ale toť asi vše.

Paranormal Activity 2 (2010)

Podle mého názoru nezbytné pokračování k ujasnění si jistých informací, které chyběly v jedničce. Rozhodně to není úžasné pokračování prvního dílu, ale také to není ,,odpad!".

Paranormal Activity (2007)

Tento film nám představuje horor z jiného úhlu pohledu. Člověk se nemusí bát jen když chlapík s motorovkou kosí jednoho za druhým, bát se můžeme prachobyčejným způsobem. Stačí trochu hluku, pootevřených nebo zavřených dveří a máte vystaráno. Dobrý nápad, nic však pro slabé povahy.

24 hodin (2001) (seriál)

Moje hodnocení po shlednutí všech 8 sérií + dodatkového Redemption: Velmi podařený seriál, na který se člověk dívá tak trochu s nadsázkou, ale předsi jen čeká, co se vyklube. Po asi 3. sérii začnete myslet jako oni (je to on, který pomáhá teroristům? nebo je to ta pohledná blondýna, která se chová až podezřele mile...). Tu a tam je to trošku přehnané, nicméně ani jedna série mě nezklamala, pouze některé scény byly jen zbytečně zdlouhavé, ale ruku na srdce, i Jack Bauer si musí během 24 hodin aspoň jednou odskočit.

Lovci dinosaurů (2005) odpad!

Co k tomu dodat, nuda, nuda, nuda a zas jen nuda. Nemá to ani hlavu ani patu. Radši se znovu podívám na Jurský park.

Souboj Titánů (2010)

Nechápu, proč všichni nový Souboj Titánů tak strašně přirovnávají k původnímu hitu z roku 1981. Vždyť žijeme v moderní době, kde je spoustu nových možností jak film natočit. Po stránce grafické je to špička, a co se příběhu týče, tak obsahuje ve zkratce vše, co se titánů týče. Vůbec jsem nebyl zklamaný.

Mizerové II (2003)

Podle mě velmi podařené pokračování již známého hitu, bavil jsem se stejně dobře jako u jedničky. Dobře známá partička opět nezklamala. Podívaná od začátku do konce!

Mizerové (1995)

Naprosto krásná akční podívaná, která se nezastaví od začátku až do konce. Will Smith a Martin Lawrenc spolu tvoří jedinečnou kombinaci zábavy a akce.