Avengers: Infinity War (2018)

Velmi dobré prolnutí příběhu Avengerů a Thanose. Superhrdinové konečně NEJSOU votravně super kchůl drsný, ale dostavají dost na prdel. I při pidi prostoru pro jednotlivé postavy má každá svůj slušný dílek hloubky a příběhu. Ačkoliv film je postavami zasekán jak Nuselák ve špičce. Mé sympatie přilnuly k Thanosovým poskokům, zejména olihní ksicht byl dost dobrý. Bohužel, ze super hrdinů pochcípali i ti, kteří se mi líbili a nepochcípali ti, kteří mě votravovali a srali..

Dobrodružství Ewoků (1984) (TV film)

Mazlení a kočkování s plyšáky, vhodné pro diváky do deseti let. Nadprůměrná nostalgie osmdesátek.

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

Příjemně koukatelná srandabondovka, víc na efekt, než na příběh. Tři hvězdy málo, čtyři možná moc.

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Pokus o super sračkoidní implementaci řecké mytologie do Emeriky, které konkuruje pouze druhý díl: Moře sraček..

Jack Reacher: Nevracej se (2016)

Hodně podivná Cruisova srágora s prvoplánovitou stavbou scén na efekt pří úplné kastraci logiky.

Hitman: Agent 47 (2015)

Tak příběhově je to tragické, herecky to není o moc lepší. Kdyby to sestříhali na 10 minut, byl by to asi dobré intro.

Čarodějův učeň (2010)

Trapné ztvárnění mágů v současnosti. Naprosto nevyužitý potenciál Morgany a jejích sluhů. Infantilní pokoukáníčko.

Blesk (2011)

Kurýr hraje drsného poldu, bohužel je to z toho příliš cítit.

Pásky z Nagana (2018)

Hrubě emotivní a drasticky nostalgické. V zámoří musí mít z Haška komplex..

Hercules (2014)

Vzhledem k tomu, že jsem od Dwayna nečekal žádný Oscarový výkon, tak mě jeho tupý výraz a naolejované svaly netrápily. Zjevení Athénského krále ve sklepích Trákie, osamělého jako robertek v nočním stolku, mě přinutilo k útrpnému úšklebku. Je to vlastně ne moc zajímavé RPG.