Láska z pasáže (1985)

Já vím, že tento film není až tak kvalitní a herci nejsou zase tak úžasní, ale mně se prostě líbí. A když ho dávají v TV a mám čas, ráda se na něj kouknu, i když už jsem ho viděla několikrát.

Sluha dvou pánů (2000) (divadelní záznam)

I když já osobně herce Miroslava Donutila moc nemusím, v této hře byl excelentní a nenahraditelný. Výborně jsem se pobavila. Mohu jen vřele doporučit.

Panika v městečku (2009)

Taková blbost, ale jak se u toho člověk nasměje. Film vhodný na dobití dobré nálady a energie.

Život podle Dana (2007)

Taková průměrná komedie na odpolední čas. Nečekejte nic extra, jen se dobře pobavte.

Big Lebowski (1998)

Vůbec nechápu, za co ten film má tak vysoké hodnocení. Hlavní postava mě nezaujala a ani ty ostatní. A k tomu ještě jejich děsná mluva. No to teda byla hrůza. Děj chabí, ke konci filmu jsem se fakt už nudila a čekala jsem na konec, který mě vysvobodí. Kdybych ten film viděla a potom mi řekli, že je to od těch dvou slavných režisérů, nevěřila bych mu to. Tenhle film se jim vůbec nepovedl. Fakt škoda.

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Jak já jsem se těšila, že se kouknu na krásnou komedii. Pobavím se, ale bohužel. Pro mě je to z jedna z dalších romantických komedií, kterých je hromada. Žádná z hlavních postav mě nezaujala natolik, abych jí mohla fandit. Taky mi to trochu připomínalo film Hitch - lék pro moderního muže. Škoda.

Až vyjde měsíc (2012)

Tenhle film je plný zvláštního humoru, zvláštních lidí a jejich zvláštního chování. Hlavními hrdiny jsou dvě děti - kluk - sirotek a jedna holka, která by chtěla být sirotek, ale bohužel není. Vydávají se společně na cestu. Nečeká je žádné velké nebezpečí či nějaký ohromující zjištění (jak to bývá ve většině současných filmů). Jen společně kempují a chtějí být spolu. Celkově film má klidnou atmosféru a sem tam se pousmějete. Pokud chcete vidět něco netypického, vyberte si tento film.

Dvanáct měsíčků (2012) (TV film)

Bylo to pěkně zpracované plus krásné prostředí zasněženého skanzenu (Rožnov pod Radhoštěm). Taky se mi líbila macecha a její dcera (pravý mazánek). Opravdu jsem se několikrát nasmála, co ty dvě se navyvádějí. Ale nejvíc se mi líbila Maruška. Dobrota sama. Sice nemůžu dát všech pět hvězdiček, ale na českou pohádku jsou 4 hvězdičky velmi dobrým hodnocením. Musím přiznat, že občas mi to trochu připomínalo Mrazíka - především, jak byly ty dívky zmalované a závěrečná scéna, když Karel a Maruška přijíždějí do vesnice na saních.

Malá Miss Sunshine (2006)

Tak tohle jsem opravdu od tohohle filmu opravdu nečekala. Místy drsné a někdy i vulgární, ale stejnak je to film, který vás pobaví. A o to vlastně jde. \nejlepší scény - snídaně se zmrzlinou, děda v kufru a prohlídka policajta/

12 kol (2009)

Já osobně moc akční filmy nemusím, ale tenhle mě úplně vtáhl do děje. Vůbec jsem se nenudila, protože rychlý spád tohohle filmu vám to vůbec nedovolí.